Happysad i Lorein zagrają dla Anety Białek

    13 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, zespoły Happysad i Lorein zagrają koncert charytatywny dla Anety Białek. Jeszcze można nabyć bilet cegiełkę w cenie 40,00 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Anety, która zmaga się z chorobą nowotworową i jedynym dla niej ratunkiem jest poddanie się nowatorskiej metodzie leczenia, niestety nierefundowanej przez NFZ.

dla_Anety1front dla_Anety1

   Zbiórkę na leczenie Anety Białek prowadzi Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Koszt leczenia tego rodzaju nowotworu w Niemczech metodą NanoKnife wynosi 70 tyś zł. Aby zebrać tą kwotę zostało uruchomione przez Fundację konto w Banku BZ WBK nr 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374. Wpłaty na konto należy kierować z dopiskiem „386 pomoc w leczeniu Anety Białek”.
Jest olbrzymia szansa, że uda się zebrać wymaganą kwotę, a to pozwoli 39 letniej Anecie na leczenie i nadzieję, że jeszcze razem z mężem i 9 letnią córką, będą się cieszyć szczęściem rodzinnym.

     Radni Prawa i Sprawiedliwości Rady Powiatu Skarżyskiego w ramach wsparcia dla Anety Białek min. ufundowali 5 biletów na koncert charytatywny dla pierwszych osób, które w komentarzu zamieszczą słowa wsparcia i otuchy dla Anety i jej rodziny.

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Możesz również polubić…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial