22.1 C
Nowy Jork

5 marca koniec sezonu na lodowisku

Published:

Ze względu na dodatnie temperatury, MCSiR kończy zimowy sezon na lodowisku. Wiosenna aura nie pozwala dłużej utrzymywać bezpiecznej i odpowiedniej do ślizgania tafli lodowej.
 W niedzielę, 5 marca od godziny 12.00 do 20.00 będzie można skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Jedyny koszt to wypożyczenie łyżew.
 W sezonie 2016/17 lodowisko cieszyło się dużą popularnością. Z tafli lodowiska korzystali mieszkańcy Skarżyska i nie tylko, przyjeżdżali również goście z Radomia, Kielc, Starachowic, Szydłowca i wielu innych miejscowości. Z lodowiska korzystali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W okresie ferii zimowych odbywała się bezpłatna nauka jazdy na łyżwach dla dzieci. Przez cały sezon na lodowisku odbywały się również treningi hokejowe Piratów Skarżysko i Kojotów Suchedniów. Odbyły się też dwa turnieje hokejowe oraz Świętokrzyski Piknik Hokejowy.

źródło:www.um.skarzysko.pl

Mariusz Bodo
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Related articles

Recent articles

spot_img