A jednak! Konrad Krönig pozyskał pieniądze na stadion miejski!

Dzisiaj prezydent miasta Skarżysko-Kamienna i Szejk Mahamnad bin Latkam podpisali umowę na budowę stadionu. Szejk Mahamnad bin Latkam wybuduje stadion za 100 milionów zł, a prezydent Konrad Kronig w zamian sprzeda mu jedną z dzielnic miasta – Dolną Kamienną.

Redakcja: Skąd taki pomysł na inwestora?
Konrad Krönig: Po tym jak PiS nic mi nie dał z Funduszu Inwestycji Lokalnych chciałem pokazać, że moja skromna osoba – menadżer po prawie MBA, potrafię.
Redakcja: Prezydencie, ale w zamian sprzedał pan jedną z dzielnic miasta?!
KK: No to co? Powiem, że to przez PiS, a poza tym Adaś zaczął mnie wnerwiać. Ciągle dzwonił i marudził żeby mu dziurę zalepić, ściąć drzewo, naprawić znak. Nie daje mi spać w południe.

Redakcja: Czemu pan chce zainwestować w Skarżysku?
Szejk: Ja dawno szukać miejsca na getto dla uchodźca z kraj arabski. Europa już nie chce ich przyjąć, dlatego my obawiać się o swój kraj. Ja wybudować tu mur na 5 meter i tu ich zwozić. Stadion to przy tym jak u was mówią małe piwo. Poza tym jak tu był mój ogrodnik na 17 forum gospodarcze Konrada Kröniga, widział na stadion napis J____ć PiS i zapytał czy to sponsor klubu. Prezydent powiedział, że to znaczy że bardzo lubi PiS. A ja chcę budować drogi w Polsce i dlatego wybrał miasto gdzie lubić PiS.

The following two tabs change content below.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial