Akcja „Pierwszaki”

Skarżyscy policjanci wzięli udział w kolejnej odsłonie akcji organizowanej przez redakcję Echa Dnia pn. „Pierwszaki”. W spotkaniu wzięło udział blisko 200 dzieci z powiatu skarżyskiego.

Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku- Kamiennej odbyła się kolejna już edycja wielkiej akcji organizowanej przez redakcję Echa Dnia, która ukierunkowana została na szeroko rozumianą poprawę bezpieczeństwa dzieci. W lekcji na temat bezpiecznych zachowań wzięli udział m. in. przedstawiciele policji, straży pożarnej i KRUS-u. Asp. Paweł Rycerski z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy zapoznał najmłodszych z podstawowymi zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze oraz objaśnił znaczenie poszczególnych znaków drogowych. Jednym z elementów wystąpienia policjanta był muzyczny pokaz kierowania ruchem drogowym.

Na koniec spotkania odbył się mini konkurs, w którym dzieci odpowiadały na pytania zadawane przez prelegentów. Każde dziecko w nagrodę otrzymało drobny upominek.

Opr. DSz

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial