Blisko 50 000 osób odwiedziło nasze lodowisko

Sezon 2017/2018 na lodowisku został oficjalne zakończony w niedzielę, 18 marca. To był rekordowy sezon jeśli chodzi o frekwencję – odwiedziło nas blisko 50 tysięcy osób. Dziękujemy bardzo, że wybraliście właśnie taką formę wypoczynku.
W zakończonym sezonie lodowisko odwiedziło 49 860 osób, w tym 34 591 dzieci i młodzieży oraz 15 269 dorosłych.
Na lodowisku miejskim odbywały się turnieje hokejowe:
 VI Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie, w którym zagrały takie zespoły jak: SKH Pirates, Legion HKS Sandomierz, HC Humbaki Kraków i GTA Polonia Bytom.
 III Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, w którym udział wzięło pięć drużyn: Samson Samsonów, Piraci Skarżysko, Rola Radom, Kojoty Suchedniów i Sokoły Końskie.
 II „Świętokrzyski Piknik Hokejowy”, którego organizatorem była suchedniowska grupa hokejowa Kojoty Suchedniów. Piknik odbył się pod honorowym patronatem Agaty Wojtyszek, Wojewody Świętokrzyskiego oraz Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, Konrada Kröniga.
Piknik miał charakter pokazowych meczy, na lodowisku główną rolę odegrali najmłodsi zawodnicy. W ramach zabawy odbył się turniej grup młodzieżowych, w którym zagrali: Piranie Skarżysko-Kamienna, Rola Radom, HKS Mińsk Mazowiecki i UKS Wikingowie Elbląg. W przerwach między meczami odbyły się konkursy celności strzału do bramki, konkurs rzutów karnych, konkurs szybkości przejazdu.
 W czasie ferii prowadzona był Feryjna Nauka Jazdy na łyżwach.
 Przyjeżdżały do nas liczne grupy szkolne m.in. ze Starachowic, Suchedniowa, Szydłowca, Kielc i wielu innych miejscowości. Na lodowisku odbywały się treningi hokeistów z SKH Pirates Skarżysko, Kojoty Suchedniów czy Sokoły Końskie.
Można jeszcze korzystać z lodowiska za darmo, jeśli tylko warunki na tafli lodowiska na to pozwolą (wejście tylko z własnymi łyżwami, wypożyczalnia będzie już nieczynna
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial