Blisko 50 000 osób odwiedziło nasze lodowisko

Sezon 2017/2018 na lodowisku został oficjalne zakończony w niedzielę, 18 marca. To był rekordowy sezon jeśli chodzi o frekwencję – odwiedziło nas blisko 50 tysięcy osób. Dziękujemy bardzo, że wybraliście właśnie taką formę wypoczynku.
W zakończonym sezonie lodowisko odwiedziło 49 860 osób, w tym 34 591 dzieci i młodzieży oraz 15 269 dorosłych.
Na lodowisku miejskim odbywały się turnieje hokejowe:
 VI Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie, w którym zagrały takie zespoły jak: SKH Pirates, Legion HKS Sandomierz, HC Humbaki Kraków i GTA Polonia Bytom.
 III Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, w którym udział wzięło pięć drużyn: Samson Samsonów, Piraci Skarżysko, Rola Radom, Kojoty Suchedniów i Sokoły Końskie.
 II „Świętokrzyski Piknik Hokejowy”, którego organizatorem była suchedniowska grupa hokejowa Kojoty Suchedniów. Piknik odbył się pod honorowym patronatem Agaty Wojtyszek, Wojewody Świętokrzyskiego oraz Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, Konrada Kröniga.
Piknik miał charakter pokazowych meczy, na lodowisku główną rolę odegrali najmłodsi zawodnicy. W ramach zabawy odbył się turniej grup młodzieżowych, w którym zagrali: Piranie Skarżysko-Kamienna, Rola Radom, HKS Mińsk Mazowiecki i UKS Wikingowie Elbląg. W przerwach między meczami odbyły się konkursy celności strzału do bramki, konkurs rzutów karnych, konkurs szybkości przejazdu.
 W czasie ferii prowadzona był Feryjna Nauka Jazdy na łyżwach.
 Przyjeżdżały do nas liczne grupy szkolne m.in. ze Starachowic, Suchedniowa, Szydłowca, Kielc i wielu innych miejscowości. Na lodowisku odbywały się treningi hokeistów z SKH Pirates Skarżysko, Kojoty Suchedniów czy Sokoły Końskie.
Można jeszcze korzystać z lodowiska za darmo, jeśli tylko warunki na tafli lodowiska na to pozwolą (wejście tylko z własnymi łyżwami, wypożyczalnia będzie już nieczynna
The following two tabs change content below.
Mariusz Bodo

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 14 i Maja lat 6. Obecnie Naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Starostwie Powiatowym, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023