Budimex wybuduje skarżyski odcinek trasy S7

Firm Budimex wybuduje drogę ekspresową S7 na odcinku od granicy województwa do Skarżyska-Kamiennej. Niespełna 8-kilometrowy fragment tej trasy powstanie kosztem prawie 260 milionów złotych.

Jak informowaliśmy, do przetargu zgłosiło się osiem firm. Oceniając oferty drogowcy w 90 proc. brali pod uwagę cenę, w 5 proc. gwarancję jakości, równie istotny był termin realizacji. Propozycje wszystkich firm były identyczne i dlatego ostatecznie o rozstrzygnięciu przetargu zdecydowała cena. Budimex zapewnił zrealizowanie zadania w ciągu 22 miesięcy od dnia podpisania umowy oraz zaproponował objęcie prac 10-letnią gwarancją.

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad planuje podpisać umowę z wykonawcą pod koniec września. Jeśli tak się stanie to trasa S7 od Mazowsza do Skarżyska będzie gotowa w maju 2020 roku.

więcej: https://www.radio.kielce.pl/pl/post-58760

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial