Celsium informuje

Pamiętaj, że korzystając z usługi dostawy ciepła w kwietniu i maju, nadal temperaturę w mieszkaniu kontrolujesz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Gdy poczujesz dyskomfort z powodu zimna, możesz odkręcić dopływ ciepłej wody do kaloryfera i wpuścić ciepło do domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z zarządcą budynku i zgłosisz prośbę o niewyłączanie dostaw ciepła przez cały rok. To najprostszy przepis na ciepło w mieszkaniu w okresie przejściowym! Gdy już raz wyłączamy ciepło, ponowne uruchomienie dostaw generuje koszt – można tego uniknąć.

Ponieważ maj w tym roku nie rozpieszcza nas ładną pogodą oferujemy usługę ponownego włączenia dostaw do budynków, które nie korzystają z całorocznego ciepła systemowego bez dodatkowych kosztów. Wystarczy, że Twój zarządca poinformuje nas o chęci ogrzewania budynku przez cały rok. Poczuj ciepłą stronę życia w mieście.

Pamiętaj, że w przypadku całorocznego korzystania z ciepła systemowego opłaty naliczane są tylko wówczas gdy automatyka pogodowa uruchamia dostawę ciepła. Oznacza to, że w przypadku gdy temperatura nie spada poniżej określonego poziomu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

The following two tabs change content below.
Avatar

redaktor

Avatar

Ostatnie wpisy redaktor (zobacz wszystkie)

Może Ci się również spodoba