Czy będzie debata kandydatów ?

Telewizja Świętokrzyska zapowiedziała na 9 października 2018 r. debatę kandydatów na prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Czterej spośród nich nie wyraziło zgody na zasady jej przeprowadzenia. Poniżej publikujemy oświadczenie w tej sprawie.

OŚWIADCZENIE

W związku z “Oświadczeniem redakcji” opublikowanym dzisiaj na stronie Telewizji Świętokrzyskiej, a dotyczącym losów organizowanej przez ww. medium “Wielkiej Debaty Prezydenckiej Telewizji Świętokrzyskiej Skarżysko-Kamienna 2018” i zawartym w nim sformułowaniu sugerującym, że jedyną osobą zainteresowaną udziałem w tego typu debacie jest tylko jeden z kandydatów na prezydenta – bez jakiegokolwiek komentarza dot. naszej rezygnacji w udziału w debacie w formule, miejscu i czasie zaproponowanej przez Telewizję Świętokrzyską (a takim wspomniana Redakcja dysponowała), pozwalamy sobie przekazać Państwu pełną treść pisma ws. debaty, wystosowanego w dniu wczorajszym przez czterech kandydatów na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej do Redakcji Telewizji Świętokrzyskiej (treść poniżej).

Spotkanie o którym mowa w naszym piśmie nie doszło w dniu dzisiejszym do skutku. Przedstawicielka komitetu wyborczego urzędującego prezydenta nie była bowiem w stanie “wskazać osoby, która w imieniu Komitetu Przyszłość i Rozwój Skarżyska-Kamiennej byłaby w stanie wziąć udział w spotkaniu w wyznaczonym terminie”, w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej zabrakło również dzisiaj miejsca na takie spotkanie.

Zaproszenie dla przedstawiciela komitetu Przyszłość i Rozwój  zostanie wkrótce ponowione – liczymy, że tym razem uda się wspólnie ustalić szczegóły organizacyjne debaty kandydatów na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Bodo                                              Jacek Ciepiński              Grzegorz Łapaj                               Artur Pejas
KW Prawo i Sprawiedliwość                      KWW Kukiz ‘15               Lepsze Skarżysko                KKW SLD Lewica Razem

The following two tabs change content below.

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial