22.1 C
Nowy Jork

Ekstremalny etap pielgrzymki na Jasną Górę

Published:

Wczorajszy odcinek pielgrzymki z Gór Mokrych do Kurzelowa liczył 27 km i był naprawdę ekstremalny. Nie dość, że był jednym z najdłuższych odcinków pielgrzymiego wędrowania, to ten etap przebiegał w ciągłym deszczu i przenikliwym chłodzie. Jednak przeciwności pogodowe nie złamały ducha wiary pątników, którzy z uśmiechem i modlitewnym umocnieniem, dziś wyruszyli na kolejny etap do Dąbrowy Zielonej. Dzisiejsza trasa dla naszych pielgrzymów jest najdłuższą bo liczy 29 km. Przy tej okazji podajemy rozkład dzisiejszego dnia: 5.30 – pobudka, 6.30 – Msza Św. 7.30 – wyjście na trasę, 14.45 – obiad, ok. 18.45 – dojście na nocleg, 20.30 – Adoracja i Apel.

Z gór mokrych 5 Z gór mokrych 6 Z gór mokrych 7 Z gór mokrych 4 Z gór mokrych 16 Z gór mokrych 13 Z gór mokrych 1 Z gór mokrych 2 — kopia Z gór mokrych 11 Z gór mokrych 17 Z gór mokrych 10 Z gór mokrych 8 Z gór mokrych 12 Z gór mokrych 15

Grzegorz Małkus
Grzegorz Małkus
Grzegorz Małkus, Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, studia podyplomowe: Zarządzanie Nowoczesną Szkołą - Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Organizacja Pomocy Specjalnej - UJ, Sport Osób Niepełnosprawnych - AWF w Warszawie, Jakość Stanowienia Prawa - Uniwersytet Warszawski.

Related articles

Recent articles

spot_img