11.2 C
Nowy Jork

Fundacja „Daj Szansę” rusza z naborem do stypendiów

Published:

Fundacja „Daj Szansę” rusza z naborem do stypendiów naukowych, artystycznych i sportowych

Od poniedziałku, 12 września do 30 września br. można składać wnioski o stypendia naukowo-socjalne z programu stypendialnego „Żaczek” oraz z programów stypendialnych stypendiów artystycznych i sportowych na rok szkolny 2016/2017. O stypendia Fundacji „Daj Szansę ubiegać mogą się osoby uzdolnione, posiadające znaczące osiągnięcia w nauce, sporcie, czy artystyczne, które jednocześnie mają trudną sytuację materialną.  Stypendia przyznawane są na okres 10 miesięcy (od września 2016 do czerwca 2017). Kryteria i warunki przyznawania poszczególnych stypendiów określają regulaminy, które dostępne są na stronie internetowej www.daj-szanse.eu . Tam również dostępne są do pobrania wniosek oraz dokumenty niezbędne do załączenia do wniosku stypendialnego. Z wnioskiem o przyznanie stypendium naukowego, artystycznego lub sportowego występują zainteresowani kandydaci, składając wnioski wyłącznie osobiście w siedzibie Fundacji „Daj Szansę”, ul. Konarskiego 20 p. 3 (parter) w godzinach 13.00-15.30 w dniach od 12.09 – 30.09.2016 r.

Stypendia Fundacji „Daj Szansę” przyznawane są w drodze konkursu. Ostatecznego wyboru stypendystów dokonuje Komisja Stypendialna w terminie do 14 października 2016 r. Środki na stypendia naukowe, artystyczne i sportowe Fundacji pochodzą ze środków pozyskanych wyłącznie przez „Daj Szansę” od Darczyńców, Fundatorów, z 1% oraz z Fundacji im. S. Batorego w ramach Programu „Równe Szanse – lokalne programy stypendialne”.

Zapoznaj się z regulaminami stypendiów Fundacji „Daj Szansę”

Mariusz Bodo
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Related articles

Recent articles

spot_img