Gdzie głosujemy w Skarżysku ?

 

Lokale wyborcze będą otwarte w dniu głosowania 21 października 2018 r. (niedziela)

w godzinach od 700 do 2100 .

NUMER OBWODU

GRANICE OBWODU GŁOSOWANIA

SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

Ulice:

Bazaltowa; Borówkowa; Bursztynowa; Dionizego Czachowskiego; Maksymiliana Gierymskiego; Głogowa; Granitowa; Grzybowa; Jagodowa; Jeżynowa; Krzemowa;
1 Maja od nr 134 do końca (parzyste) i od nr 99 do końca (nieparzyste); Malinowa; Marmurowa; Mariana Langiewicza; Łyżwy; Oleśnicka; Piękna; Podemłynek; Porzeczkowa; Poziomkowa; Racławicka; Szmaragdowa.

Powiatowy Urząd Pracy

ul. 1-go Maja 105

tel. 41 251-00-89

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Wincentego Bilskiego; Bobowskich; Gołębia; Jaskółcza; Jastrzębia; Kanarkowa; Krucza; 3 Maja od nr 130 do końca (parzyste) i od nr 195 do końca (nieparzyste); Organizacji Orzeł Biały; Ptasia; Skowronkowa; Słowikowa; Spacerowa od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 31 do końca (nieparzyste); Szarych Szeregów; Witwickich; Wschodnia; Żurawia (nieparzyste).

Specjalny Ośrodek

Szkolno – Wychowawczy Nr 2

ul. Spacerowa 31

tel. 41 251-10-41

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Chłodna; Ciepła; Czerwonego Krzyża; Dobra; Franciszkańska; Kosynierów; Kościuszki; Limanowskiego od nr 50 do końca (parzyste) i od 47 do końca (nieparzyste); 1 Maja od nr 50 do nr 132 (parzyste) i od nr 37 do nr 97 (nieparzyste);
3 Maja od nr 62 do nr 128 (parzyste) i od nr 73 do nr 193 (nieparzyste); Obywatelska; Ogólna; Ogrodnicza; Piaskowa; Podjazdowa; Równoległa; Rynek; Rzeźniana; Spacerowa od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 29 (nieparzyste); Świeża; Towarowa od skrzyżowania z ul. Podjazdową do końca; Ukośna; Wąska; Wesoła; Wiśniowa; Zacisze; Żurawia (parzyste).

Szkoła Podstawowa Nr 8

ul. Podjazdowa 21

tel. 41 251-24-22

Ulice:

Chemiczna; Fabryczna; Kredytowa; Limanowskiego od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 45 (nieparzyste); 11 Listopada; 1 Maja od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste); 3 Maja od nr 2 do nr 60 (parzyste) i od nr 1 do nr 71 (nieparzyste); Młoda; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 62 do końca (parzyste)
i od nr 59 do końca (nieparzyste); Przechodnia; Przesmyk; Rzemieślnicza; Staszica; Średnia; Towarowa do skrzyżowania z ul. Podjazdową; Wierzbowa; Wspólna; Zaporęba.

Powiatowa i Miejska
Biblioteka Publiczna

ul. Towarowa 20

tel. 41 251-33-81

Ulice:

Cicha; Cmentarna; Aleja Jana Pawła II; Krzywa; Legionów od nr 64 do nr 120 (parzyste) i od nr 63 do nr 107 (nieparzyste), Aleja Niepodległości od nr 2 do nr 68 (parzyste); Niska od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Prosta; Rzeczna; Sportowa od nr 2 do nr 54 (parzyste) i od nr 1 do skrzyżowania z ul. Asfaltową (nieparzyste); Spokojna; Staffa; Andrzeja Struga; Wiklinowa.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3

Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12

ul. Sportowa 34

tel. 41 252-40-87

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Chałubińskiego; Ekonomii; Jaracza; Legionów od nr 122 do końca (parzyste) i od nr 109 do końca (nieparzyste), Młodzawy; Prezydenta RP Ignacego Mościckiego; Obuwnicza; Juliusza Osterwy; Szkolna.

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

ul. Szkolna 15

tel. 41 253-14-82

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Asfaltowa; Praga; Skalna; Wysoka; Źródlana.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul. Sportowa 30

tel. 41 253-20-74

Ulice:

Długosza; Kilińskiego; Krakowska od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 109 (nieparzyste); Multanka; Przekątna; Reja; Robotnicza; Słoneczna; Sportowa od nr 56 do końca (parzyste) i od skrzyżowania z ul. Asfaltową do końca (nieparzyste); Wioślarska.

Muzeum im. Orła Białego

ul. Słoneczna 90

tel. 41 252-02-31

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Dębowa; Dygasińskiego; Dzielna; Harcerska; Mjr Hubala; Iglasta; Jodłowa; Nowa; Orzeszkowej; Partyzantów; Sosnowa; 17 Stycznia; Świerkowa; Walecznych; Wojska Polskiego; Wrzosowa; Zbrojna; Zwycięzców.

Zespół Placówek Oświatowych

ul. Zwycięzców 13

tel. 41 253-23-79

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Główna; Leśna Polana; Modrzewiowa; Nizinna; Parkingowa; Pogodna; Rajdowa; Warszawska od nr 2 do nr 100 (parzyste) i od nr 1 do nr 91 (nieparzyste); Widokowa; Wieżowa; Zagórska.

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Warszawska 54

tel. 41 253-23-55

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Juliana Fałata; Kolejowa; Wojciecha Kossaka; Szydłowiecka od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Oseta Wasilewskiego; Zielna od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 31 (nieparzyste).

Zespół Szkół

Samochodowo-Usługowych

ul. Oseta Wasilewskiego 5

tel. 41 251-18-34

Ulice:

Kosmonautów; Lotnicza; Sokola od nr 2 do nr 28 (parzyste); Żwirki i Wigury.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 5

Przedszkole Publiczne nr 7

ul. Zielna 27

tel. 41 251-21-88

Ulice:

Jagiellońska; Józefa Małowicza; Matejki; Pułaskiego od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 37 do końca (nieparzyste); Rejowska od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste); Sokola od nr 30 do nr 40 (parzyste); Spółdzielcza od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 35 do końca (nieparzyste); Szydłowiecka od nr 20 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Św. Brata Alberta; Wiejska od nr 26 do końca (parzyste); Zielna od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 33 do końca (nieparzyste).

Zespół Placówek Oświatowych Nr 5

Szkoła Podstawowa Nr 7

ul. Zielna 29

tel. 41 251-24-08

Ulice:

Długa; Działkowa; Jałowcowa; Kopernika; Kościelna; Książęca; Laskowa; Mała; Miła; Podlaska; Rycerska; Sokola od nr 42 do końca (parzyste); Turystyczna; Warszawska od nr 102 do końca (parzyste) i od nr 93 do końca (nieparzyste); Wiejska od nr 5 do końca (nieparzyste).

Zespół Szkół Publicznych Nr 4

ul. Książęca 149

tel. 41 251-29-25

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Bankowa; Leśna; Aleja Niepodległości od nr 70 do końca (parzyste) i od nr 79 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 52 do nr 60 (parzyste).

Zakład Remontowo-Budowlany Józef Duda

al. Niepodległości 78b

tel. 41 251-19-66

Ulice:

Armii Krajowej od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Gajowa; Grabowa; Grottgera; Konarskiego od nr 26 do końca (parzyste) oraz od nr 19 do nr 31(nieparzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Krakowska od nr 146 do końca (parzyste); Łowiecka; Moniuszki od nr 38 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Orla; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 16 do nr 22a (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Sienkiewicza; Stokowa; Szpitalna; Świętokrzyska; Wiejska od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Wileńska; Wyspiańskiego.

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji

ul. Sienkiewicza 34

tel. 509-878-293

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Asnyka; Krasińskiego od nr 18 do końca (parzyste); Mickiewicza od nr 14 do końca (parzyste) i od nr 17 do końca (nieparzyste); Okrzei od nr 1 do końca (nieparzyste); Orkana; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 36 do nr 48 (parzyste), Słowackiego od nr 2 do nr 22 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 27 do nr 37 (nieparzyste).

Zespół Szkół Technicznych

al. Tysiąclecia 22

tel. 41 251-21-61

Ulice:

Górnicza od nr 2 do nr 4 (parzyste) i od nr 16 do końca (parzyste); Konarskiego od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 41 do nr 57 (nieparzyste); Pilota Janusza Rybickiego; Plac Floriański od nr 2 do nr 8 (parzyste); Sokola od nr 1 do 17 (nieparzyste); Sporna; Aleja Tysiąclecia od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Żeromskiego.

II Liceum Ogólnokształcące

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 50

tel. 41 251-39-70

Ulice:

Armii Krajowej od nr 2 do nr 8 (parzyste); Górnicza od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Kochanowskiego; Konarskiego od nr 22 do nr 24 (parzyste) i od nr 17 do nr 17a (nieparzyste); Moniuszki od nr 5 do nr 17b (nieparzyste); Plac Floriański od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Powstańców Warszawy od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste); Pułaskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 15c (nieparzyste).

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Powstańców Warszawy 11

tel. 41 253-86-72

Ulice:

Górnicza od nr 6 do nr 14 (parzyste) i od nr 7 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 14 do nr 36 (parzyste); Powstańców Warszawy od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 23 do końca (nieparzyste); Pułaskiego od nr 16 do nr 24 (parzyste) i od nr 15 do nr 23 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 1 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 20 do nr 30 (parzyste) i od nr 17 do nr 27 (nieparzyste).

Starostwo Powiatowe

ul. Konarskiego 20

tel. 41 395-30-41

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Górnicza nr 17; Pułaskiego od nr 26 do nr 30 (parzyste) i od nr 25 do nr 35 (nieparzyste); Rejowska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 2 do końca (parzyste); Sokola od nr 19 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 32 do nr 38 (parzyste) i od nr 29 do nr 33 (nieparzyste).

Zespół Szkół Publicznych Nr 1

ul. Sezamkowa 23

tel. 797-327-741

Ulice:

Grota Roweckiego; Krakowska od nr 8 do nr 116 (parzyste) i od nr 111 do końca (nieparzyste); Legionów od nr 2 do nr 62 (parzyste); Łąkowa; Paryska od nr 2 do nr 150 (parzyste) i od nr 1 do nr 151 (nieparzyste); Polna; Ponurego; Tartaczna; Traugutta; Żytnia.

Zakład Doskonalenia Zawodowego

w Skarżysku-Kamiennej

ul. Metalowców 54

tel. 607-319-293

Ulice:

Akacjowa; Bernatka; Budowlanych; Bukowa; Energetyków; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Klonowa; Krakowska od nr 118 do nr 140 (parzyste); Krasińskiego od nr 1 do nr 7 (nieparzyste) i nr 9a; Legionów od nr 1 do nr 61 (nieparzyste); Lipowa; Metalowców; Mostowa; Aleja Niepodległości od nr 1 do nr 57 (nieparzyste); Niska od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Odlewnicza; Paryska od nr 152 do końca (parzyste); Tokarska; Topolowa; Torowa; Urzędnicza.

Gimnazjum Nr 2

ul. Akacjowa 1

tel. 41 253-10-77

Ulice:

Konarskiego od nr 33 do nr 37 (nieparzyste); Krasińskiego od nr 25 do końca (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Norwida od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 15 do nr 39 (nieparzyste).

Zespół Placówek Oświatowych Nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 5

ul. Norwida 3

tel. 531-611-400

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Apteczna; Krakowska od nr 142 do nr 144c (parzyste); Krasińskiego nr 9 i 11; Norwida od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Paryska od nr 153 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste); Południowa; Sikorskiego od nr 2 do końca (parzyste).

Urząd Miasta

ul. Sikorskiego 18

tel. 41 252-00-50

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Krasińskiego od nr 13 do nr 23 (nieparzyste); Norwida od nr 12 do nr 16 (parzyste)
i od nr 7 do nr 17 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 24 do nr 34 (parzyste); Prusa; Sikorskiego od nr 1 do końca (nieparzyste).

Zespół Placówek Oświatowych Nr 4

Przedszkole Publiczne nr 4

ul. Sikorskiego 17

tel. 41 253-24-96

Ulice:

Konopnickiej (nieparzyste); Krasińskiego od nr 8 do nr 16 (parzyste); Mickiewicza od nr 8 do nr 12 (parzyste) i od nr 9 do nr 15 (nieparzyste); Okrzei od nr 2 do końca (parzyste); Słowackiego od nr 24 do nr 38 (parzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste).

Miejskie Centrum Kultury

ul. Słowackiego 25

tel. 41 253-14-82

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Ulice:

Brzozowa; Konopnickiej (numery parzyste); Krasińskiego od nr 2 do nr 6 (parzyste); Mickiewicza od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste); Aleja Niepodległości od nr 59 do nr 77 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego nr 50; Słowackiego od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste).

Miejskie Centrum Kultury

ul. Słowackiego 25

tel. 41 253-14-82

* lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

*obwód dla celów głosowania korespondencyjnego

Zespół Opieki Zdrowotnej – Szpital Powiatowy

Zespól Opieki Zdrowotnej – Szpital Powiatowy ul. Szpitalna 1

tel. 516-209-386

Zespół Opieki Zdrowotnej – II budynek szpitalny

Zespól Opieki Zdrowotnej – II budynek szpitalny ul. Ekonomii 4

tel. 516-209-350

Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej

ul. Sporna 6

tel. 41 251-55-50

Lokale wyborcze będą otwarte w dniu głosowania 21 października 2018 r. (niedziela)

w godzinach od 700 do 2100 .

 

 

The following two tabs change content below.

redaktor

Ostatnie wpisy redaktor (zobacz wszystkie)

Może Ci się również spodoba