Grzesiak Prezesem Uzdrowiska Busko-Zdrój

Rada Nadzorcza Spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. podjęła decyzję o odwołaniu Wojciecha Lubawskiego ze stanowiska prezesa. Jednocześnie Rada powierzyła na okres 3 miesięcy pełnienie obowiązków prezesa Stanisławowi Grzesiakowi, dotychczasowemu Członkowi Rady Nadzorczej.

dr Stanisław Grzesiak – jestem absolwentem Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na tej Uczelni uzyskał również tytuł doktora nauk technicznych. Po ukończeniu studiów pracował w Odlewni Żeliwa i Emalierni „Kamienna”, a następnie był starszym asystentem w WSI w Radomiu oraz głównym technologiem w Odlewniach Radomskich. W latach 1990-2007 pełnił obowiązki dyrektora Odlewni Żeliwa i Emalierni „Kamienna”, dyrektora ds. restrukturyzacji ZM”MESKO”S.A, prezesa “Mesko-Usługi” oraz zastępcy dyrektora Energetyki Cieplnej.
Po utworzeniu Powiatu Skarżyskiego był pierwszym naczelnikiem Wydziału Promocji i Rozwoju. W latach 2009-2014 pełnił funkcje Zastępcy Prezydenta Miasta. W młodości uprawiał lekkoatletkę w ZKS „Granat” oraz AZS Kraków, był współzałożycielem Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego a w latach 1999-2009 jego prezesem. Obecnie jestem prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego “Celsium”. W latach 2015-2019 był doradcą ds. energetyki w Celsium Sp. z o.o, a od 2019 jest członkiem Rady Nadzorczej Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. W obecnej kadencji jest radnym Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej

 

The following two tabs change content below.

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial