22.1 C
Nowy Jork

Happysad i Lorein gwiazdami Dni Starachowic

Published:

W dniach 27 i 28 sierpnia na zakończenie wakacji w Starachowicach na świeżo odnowionym Miejskim Rynku odbędą się Dni Starachowic. Pierwszego dnia od 17.00 podczas Kreatywnej Soboty będą liczne pokazy, potańcówki oraz prezentacje w wykonaniu miejskich artystów, jednostek i spółek miejskich. Na zakończenie pierwszego dnia wyjdzie na estradę gwiazda wieczoru – Wojciech Gąssowski.

W drugi dzień, w niedzielę od godziny 10.00 w duchu Pikniku Militarnego będzie prezentacja militariów i inscenizacja historyczna z 1939 roku z udziałem grup rekonstrukcyjnych i LOTNICTWA. Od godziny 17.00 na scenie w Rynku wystąpią gwiazdy skarżyskiej estrady: Lorein i Happysad. Gospodarzem Dni Starachowic jest Prezydent Miasta Marek Materek.

My ze swej strony możemy pozazdrościć i żałować, że w naszym mieście nic podobnego się już nie dzieje.

DNI STARACHOWIC_2016_22 mn1

Grzegorz Małkus
Grzegorz Małkus
Grzegorz Małkus, Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, studia podyplomowe: Zarządzanie Nowoczesną Szkołą - Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Organizacja Pomocy Specjalnej - UJ, Sport Osób Niepełnosprawnych - AWF w Warszawie, Jakość Stanowienia Prawa - Uniwersytet Warszawski.

Related articles

Recent articles

spot_img