I Majowy Plener Malarski w ZSP nr 4

Niewątpliwym atutem Szkoły Podstawowej nr 4 w osiedlu Książęce jest jej położenie na niewielkim wzniesieniu z pięknym widokiem na okoliczne lasy i łąki. Szkoła postanowiła wykorzystać ten walor do zorganizowania konkursu plastycznego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych z gminy Skarżysko-Kamienna.
Inicjatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był nauczyciel plastyki w SP nr 4 – Michał Banaszczyk. Z zaproszenia skorzystali najbardziej uzdolnieni plastycznie uczniowie, którzy wraz z opiekunami wzięli udział w plenerze malarskim w kategorii “pejzaż – farby wodne”. Każdy z uczestników zasiadł przy sztalugach i wykorzystując farby plakatowe, wykonał pracę w formacie A3, przedstawiającą niezwykły krajobraz, jaki ofiarowała im niezwykle hojna o tej porze roku przyroda.
 Podczas obrad komisji uczestnicy umilali sobie czas oczekiwania na wyniki grą w minigolfa.
1 miejsce zajęła Kinga Michalska z SP7
2 miejsce Natalia Dąbrowa z SP4
3 miejsce Anna Nowak z SP 13
Wyróżniono prace: Leny Suwary z SP8, Julii Wilgi SP2 i Zofii Kwaśniewicz z Prywatnej SP.
 Dyrektor i nauczyciele odpowiedzialni za konkurs składają serdeczne podziękowania dla uczniów, opiekunów młodych artystów oraz UM w Skarżysku-Kamiennej za wsparcie finansowe.

źródło:um.skarzysko.pl

The following two tabs change content below.
Mariusz Bodo

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023
Mariusz Bodo

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)