11.2 C
Nowy Jork

I Powiatowy Bieg Niepodległościowy już 12 listopada

Published:

12 listopada o godz. 12.00 pierwszy w historii Powiatu Skarżyskiego Bieg Niepodległościowy. W tej chwili na bieg zadeklarowało się blisko 100 osób, w tym biegacze z Polski i zagranicy. Zgłoszenia elektronicznie są przyjmowane jeszcze do 10 listopada (https://www.czasomierzyk.pl/zapisy2016/ipowiatowybiegniepodleglosciowy)

Zawodnicy mogą zgłaszać się również w dniu zawodów 12 listopada od godz. 9.00 do 11.00 w Biurze Zawodów na ul.Tysiąclecia przy Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej.

Dla zawodników organizatorzy przewidzieli w klasyfikacji generalnej nagrody finansowe: trzy w kategorii Kobiet (500, 300 i 200 zł.) i trzy w kategorii mężczyzn (500, 300 i 200 zł.) Dodatkowo każdy włodarz gminy należącej do powiatu skarżyskiego nagrodzi najlepszą biegaczkę i biegacza ze swojej gminy. Starostwo Powiatowe i Towarzystwo Impuls przygotowało również atrakcyjne nagrody rzeczowe dla biegaczy i biegaczek w poszczególnych kategoriach wiekowych: do 20 lat, 20-30 lat, 30-40 lat, 40-50 lat, 50-60 lat i pow. 60 lat.

Ponadto każdy uczestnik przed biegiem otrzyma: numer startowy  z chipem oraz koszulkę biegową z okolicznościowym nadrukiem. Natomiast po zakończeniu biegu otrzyma: pamiątkowy medal okolicznościowy i gorący posiłek.

Głównym pomysłodawcą tego niesamowitego przedsięwzięcia jest Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego oraz Stowarzyszenie Towarzystwo IMPULS. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.

medal

źródło: www.skarzysko.powiat.pl

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img