28.3 C
Nowy Jork

Interpelacja Mariusza Bodo

Published:

 mariusz_bodoIle osób jest zatrudnionych w Centrum Obsługi Inwestora ? Na jakich stanowiskach i z jakim wynagrodzeniem ?  Jaki jest roczny koszt utrzymania COI ? Ile firm ma swoją siedzibę w COI z jakiej branży ? Jaką kwotę z tytułu wynajmu płacą firmy mieszczące się w COI ?
Ile firm mieściło się w Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym na dzień 31.12.2014r , a ile jest obecnie?
Jakie są roczne koszty utrzymania SIT ?
Jaka kwotę z tytułu wynajmu płacą firmy mieszczące się w SIT ?
Czy w SIT są zatrudnione inne osoby niż w COI ?
Ile terenów sprzedało miasto od momentu powstania Miejskiej Bazy Terenów Inwestycyjnych? (nie wliczając terenów Bernatki ) Jeżeli tak to za jaką kwotę?
Proszę o podanie kwot dotacji przedmiotowych, podmiotowych , środków na działalność zgodnie z planem Budżetowym na rok 2015 z wszelkimi zmianami do 31 grudnia 2015 dla jednostek podległych: Centrum Integracji Społecznej, Muzeum im. “Orła Białego”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Przychodnie Miejskie”, Miejskie Centrum Kultury, Centrum Obsługi Inwestora? Proszę o podanie faktycznie przekazanych środków do dnia 31 grudnia 2015r dla w/w jednostek?
Panie Prezydencie zwrócili się do mnie mieszkańcy ulicy Racławickiej, którzy mają ciągle ten sam problem żużlowa i pełna dołów ulica. Nadmieniam, że przy tej ul znajduje się kilka zakładów pracy . W zaszłym roku została położona kanalizacja. Co ciekawe połowa ulicy należącej do Skarżyska Kościelnego to ulica asfaltowa ,a pozostała część należy do Skarżyska-Kamiennej jest to ulica żużlowa w stanie tragicznym. Kiedy mieszkańcy owej ulicy mogą liczyć, że ich problem zostanie rozwiązany? Podkreślam to też podatnicy Naszego Miasta.

Mariusz Bodo

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img