Interpelacja Piotra Brzezińskiego

                                                         Pan Konrad Krӧnig

                                                       Prezydent Miasta Skarżysko-Kamienna

Zgodnie z przysługującymi uprawnieniami wynikającymi z funkcji Radnego Rady Miasta, art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz §43 Statutu Miasta Skarżyska-Kamiennej, zgłaszam interpelację w następującej sprawie:

Miasteczko Ruchu Drogowego mieszczące się przy ul. Południowej odwiedzają liczne grupy dzieci wraz z rodzicami. Jest to miejsce w którym dzieci i młodzież może w sposób bezpieczny poznawać zasady ruchu drogowego. Mieszkańcy korzystający z tego miejsca zwracają szczególną uwagę na zaniedbane ławki, chodniki porośnięte trawą, zniszczone ogrodzenie przy wejściu na obiekt, czy zardzewiałą i odpadająca tablicę z regulaminem. Niestety miejsce to wydaje się być zapomniane przez obecnych włodarzy miasta.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do pana prezydenta o podjęcie działań zmierzających do zapewnienie odpowiednich warunków do zabawy dla dzieci i zadbanie o mienie gminy poprzez odtworzenie uszkodzonych elementów i usunięcie porośli z chodników. Jednocześnie zwracam się z prośbą o dostawienie kolejnych ławek gdyż obecna ilość jest niewystarczająca dla tak dużej liczby osób odwiedzających Miasteczko Ruchu Drogowego.

Radny Rady Miasta Skarżysko-Kamienna

Piotr Brzeziński

 

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial