Interpelacja Radnego Mariusza Bodo

 

Na Sesji Rady Miasta w dniu 3.12.2018r. złożyłem interpelacje:

Poniżej odpowiedź:

Komentarz:

Niestety nie otrzymałem odpowiedzi, czy prezydent będzie również ochoczo informował mieszkańców o wycofaniu się z inwestorów, których tak chętnie prezentuje.

Co do drugiej interpelacji na temat interaktywnych przejść dla pieszych. Zastępca prezydenta nie musiał przypominać mi że ul. Żeromskiego jest ulicą powiatową. Bo sam na sesji zwróciłem na to uwagę i prosiłem by jako prezydent zwrócił się do Starosty, o wspólne wspieranie słusznych inicjatyw. Mieszkańców nie interesuje, która droga jest gminna, a która powiatowa. Ad vocem: mógłbym odpowiedzieć, że zastępca prezydenta Pan Andrzej Brzeziński i Starosta to koledzy z jednej partii, więc porozumienie się w tym temacie nie będzie dla Panów problemem.

Na koniec interpelacje złożyłem do Prezydenta Konrada Kroniga, natomiast odpowiedzi udzielili mi jego zastępcy. Czyżby prezydent był tak bardzo zapracowany, że nie ma już czasu na podpisanie odpowiedzi dla radnych?

 

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial