Kawiarenka Literacka w skarżyskim MCK

Po raz szósty, osoby które kochają poezję i muzykę, mieli okazję spotkać się w Miejskim Centrum Kultury w naszym mieście. Zorganizowana Kawiarnia Literacko-Muzyczna, nosiła nazwę „Poukładaj mi sny…”. Muzycznym gościem wspomnianego programu była Patrycja Zarychta, skarżyska wokalistka, która zakwalifikowała się w pierwszej dziesiątce Debiutów – Opole 2016. Kolejnym gościem w MCK, była recytująca swoje wiersze, grupa literacka Wiklina.

Witamy w MCK

kawiarenka_literacka_skarzysko1

Gości przywitała dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyna Michnowska Małek, a całe spotkanie prowadziły Halina Wężyk i Elżbieta Jach. Kawiarnianym zwyczajem, stał się Konkurs Jednego Wiersza, który zwyciężył Mirosław Pardela.

Słuchając Patrycji

patrycja_zarychta4

 

 

Głównym gościem spotkania była Patrycja Zarychta, która uświetniła całe spotkanie występując z Kamilem Barańskim i Kubą Dworakiem. Patrycja Zarychta, jest wokalistką a zarazem nauczycielką śpiewu i emisji głosu. Jest ona absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Obecnie śpiewa ona wraz z zespołem Magnetic Clouds.

patrycja_zarychta1

Wieczorek literacko- muzyczny oczywiście należał do udanych, który dał ukojenie wszystkim miłośnikom takich klimatów.

Ewa Michałowska- Walkiewicz

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial