Klub Morsów w Skarżysku- Kamiennej świętuje Mikołajki

   W dniu 6 grudnia bieżącego roku, w skarżyskim zalewie na Rejowie, mikołajkowe święto fetował Klub Morsów. Mimo, że pogoda tego dnia była piękna jak na koniec roku, jednak dla przeciętnego człowieka, kąpiel w zimnej wodzie, nie należała do zachęcających.

To jest zdrowie

Często uczestniczę w kąpielach naszych Morsów. Jednak mimo, że nie robię tego w czynny sposób, zazdroszczę im odwagi. Taka kąpiel w zimnej wodzie, pobudza nasze krążenie i hartuje nasz organizm przed zimą– mówi pani Aldona Zdrojewska.

Coś na słodko

   Każdy z klubowiczów, tuż po wyjściu z zimnej kąpieli, mógł zerwać sobie z gałęzi, umocowane wcześniej czekoladowe cukierki. Miało to służyć podniesieniu poziomu cukru we krwi, by poprawić sobie tym sposobem ciepłotę ciała. A ponad to, każdy nawet najdrobniejszy wspólny poczęstunek, brata całą grupę.

Jak zatem widać, dla piecuchów kąpiele Morsów, to prawdziwe wyzwanie. Więc nie zazdrośćmy im jedynie, ale sami spróbujmy tego niebywałego wyczynu.

morsy_skarzysko_8 morsy_skarzysko_1 morsy_skarzysko_2 morsy_skarzysko_3 morsy_skarzysko_4 morsy_skarzysko_5 morsy_skarzysko_6

Ewa Michałowska – Walkiewicz

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial