Konkurs na przestrzenną pracę plastyczną

Z okazji przypadającego na 12 kwietnia Międzynarodowego Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki oraz Dnia Ptaków Wędrownych Miejskie Centrum Kultury ogłasza konkurs na przestrzenną pracę plastyczną nawiązującą do jednego z wyżej wymienionych tematów czyli lotnictwa i kosmonautyki lub ornitologii.

Prace wykonane wspólnie przez dzieci i rodziców należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury do dnia 11 kwietnia do godziny 16.00.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników 13 kwietnia o godzinie 12.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Regulamin:

Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
Fundatorem nagród dla dzieci wyróżnionych jest Mc Donald’s Suchedniów.

Konkurs ma na celu zacieśnienie więzi rodzinnych podczas tworzenia wspólnej pracy, pobudzanie wyobraźni i kreatywności u dzieci młodzieży, rozwinięcie zainteresowania recyklingiem (tworzenie z “odpadów”), zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką lotnictwa, kosmonautyki, ornitologią.

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy miasta i gminy Skarżysko-Kamienna, przy czym pracę należy wykonać w formie przestrzennej, łącząc siły osób (osoby) dorosłej i dzieci (dziecka). Maksymalna ilość osób wykonujących jedną pracę to 5. Rodzina może maksymalnie złożyć 3 prace.

Jury w składzie Katarzyna Michnowska- Małek Dyrektor M.C.K. w Skarżysku, Beata Rybarczyk-Czajkowska- animator i organizator imprez, Grzegorz Kosierkiewicz- Kierownik Mc Donald’s Suchedniów ocenią jakość i staranność wykonania, pomysł, innowacyjne rozwiązania, ilość pracy włożonej przez każdą z osób (zwłaszcza dzieci), dobór materiałów i kolorów. Prace wykonane w 100% przez osoby dorosłe lub tylko dzieci będą dyskwalifikowane.

Opisane prace należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury najpóźniej do dnia 11 kwietnia 2018 do godziny 16.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 kwietnia o godzinie 12.00 a rozdanie nagród 17 kwietnia o godzinie 15.00. Laureatów powiadomimy telefonicznie o wygranej.

Każda praca powinna zawierać metryczkę zawierającą następujące informacje:

  • Imię i Nazwisko każdej osoby uczestniczącej w tworzeniu pracy,
  • wiek,
  • dokładny adres,
  • numer telefonu,

Każdy uczestnik konkursu w momencie złożenia pracy wyraża zgodę na przetwarzanie na potrzeby M.C.K. swojego wizerunku wraz z ujawnieniem imienia i nazwiska.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial