Konkurs na przestrzenną pracę plastyczną

Z okazji przypadającego na 12 kwietnia Międzynarodowego Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki oraz Dnia Ptaków Wędrownych Miejskie Centrum Kultury ogłasza konkurs na przestrzenną pracę plastyczną nawiązującą do jednego z wyżej wymienionych tematów czyli lotnictwa i kosmonautyki lub ornitologii.

Prace wykonane wspólnie przez dzieci i rodziców należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury do dnia 11 kwietnia do godziny 16.00.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników 13 kwietnia o godzinie 12.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Regulamin:

Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
Fundatorem nagród dla dzieci wyróżnionych jest Mc Donald’s Suchedniów.

Konkurs ma na celu zacieśnienie więzi rodzinnych podczas tworzenia wspólnej pracy, pobudzanie wyobraźni i kreatywności u dzieci młodzieży, rozwinięcie zainteresowania recyklingiem (tworzenie z “odpadów”), zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką lotnictwa, kosmonautyki, ornitologią.

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy miasta i gminy Skarżysko-Kamienna, przy czym pracę należy wykonać w formie przestrzennej, łącząc siły osób (osoby) dorosłej i dzieci (dziecka). Maksymalna ilość osób wykonujących jedną pracę to 5. Rodzina może maksymalnie złożyć 3 prace.

Jury w składzie Katarzyna Michnowska- Małek Dyrektor M.C.K. w Skarżysku, Beata Rybarczyk-Czajkowska- animator i organizator imprez, Grzegorz Kosierkiewicz- Kierownik Mc Donald’s Suchedniów ocenią jakość i staranność wykonania, pomysł, innowacyjne rozwiązania, ilość pracy włożonej przez każdą z osób (zwłaszcza dzieci), dobór materiałów i kolorów. Prace wykonane w 100% przez osoby dorosłe lub tylko dzieci będą dyskwalifikowane.

Opisane prace należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury najpóźniej do dnia 11 kwietnia 2018 do godziny 16.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 kwietnia o godzinie 12.00 a rozdanie nagród 17 kwietnia o godzinie 15.00. Laureatów powiadomimy telefonicznie o wygranej.

Każda praca powinna zawierać metryczkę zawierającą następujące informacje:

  • Imię i Nazwisko każdej osoby uczestniczącej w tworzeniu pracy,
  • wiek,
  • dokładny adres,
  • numer telefonu,

Każdy uczestnik konkursu w momencie złożenia pracy wyraża zgodę na przetwarzanie na potrzeby M.C.K. swojego wizerunku wraz z ujawnieniem imienia i nazwiska.

The following two tabs change content below.
Mariusz Bodo

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 14 i Maja lat 6. Obecnie Naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Starostwie Powiatowym, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023