Licytacja przedmiotów w ramach 26.Finału WOŚP

12.01 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbyła się licytacja przedmiotów przysłanych przez Fundację WOŚP i p.Jurka Owsiaka, samorząd i osoby prywatne. Właściwy 26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Wspierając Fundację WOŚP szkolny sztab działa już od 12.01.

Tradycyjną w naszej szkole imprezę i licytację poprowadziła p.Renata Kubik. Szefową sztabu WOŚP była jak co roku p.Małgorzata Piątek. Uroczystość rozpoczął p.dyr.Andrzej Warwas, który powitał gości, m.in. radnych miasta, przedstawicieli powiatu, nauczycieli i młodzież ze skarżyskich szkół średnich i podstawowych oraz uczniów i rodziców z ZSP nr 1 oraz mówił o szczytnych celach akcji.

Uroczystość wypełniła licytacja, w której aktywnością wyróżniali się przedstawiciele miasta i powiatu, a także uczniowie skarżyskich liceów. W przerwach trwała część artystyczna, która przedzielała kolejne etapy licytacji.

źródło:http://gim1skarzysko.g-net.pl

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial