„Manhatan” i targowisko wznawiają działalność.

Popularny skarżyski „Manhatan” przy ul. Sokolej wznawia działalność w najbliższą środę 22 kwietnia. Targowisko Miejskie czynne będzie od piątku 24 kwietnia. Presja wywierana na Prezydenta Miasta przez Radnych o czym mogliśmy przeczytać tu: Radni wspierają skarżyskich przedsiębiorców  przyniosła efekty…

W komunikacie podanym na stronie Urzędu Miasta czytamy:

Prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania targowisk oraz o zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa oraz o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń.

Wejście na teren bazaru „Manhattan” będzie się znajdowało od strony ulicy Sokolej, natomiast wyjście – od strony ulicy Tysiąclecia.

Targowisko przy ulicy Rynek od 24 kwietnia czynne będzie we wtorki i piątki. Otwarta będzie jedynie brama główna znajdująca się przy ulicy Rynek, od strony ulicy Czerwonego Krzyża (osobno będzie się odbywał ruch dla osób wchodzących, osobno dla wychodzących). Wjazd na teren targowiska dla sprzedawców możliwy będzie tylko do godziny 7.45. Dla kupujących targowisko będzie czynne od godziny 8.00 do 13.00.

Przy wejściach na oba Targowiska Miejskie będą się znajdowały płyny do dezynfekcji. Prosimy o rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa oraz dostosowywanie się do obowiązujących ograniczeń dotyczących ilości osób przebywających przy danym stoisku, czy wymaganego dystansu pomiędzy osobami.

Oba targowiska ponownie rozpoczną pracę w związku z etapowym znoszeniem przez rząd ograniczeń w walce z koronawirusem. Decyzja o wznowieniu działalności jest odpowiedzią na oczekiwania lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców postulujących o możliwość zakupów na targowisku.

The following two tabs change content below.

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial