Mauzoleum w Michniowie walczy o nagrodę architektoniczną

Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie znalazło się w gronie 5 obiektów, które powalczą o Nagrodę Internautów w plebiscycie na nagrodę architektoniczną POLITYKI. 

W tym roku POLITYKA wręczy wyróżnienia w dziedzinie architektury i ładu przestrzennego już po raz dziesiąty. Przyznając tę Nagrodę redakcja POLITYKI chce pokazywać i promować realiza cje stanowiące symbol dobrego smaku, przyjazne ludziom i w oczywisty sposób poprawiające estetykę otoczenia.

Do nominowania do Nagrody co roku zapraszane jest wybrane grono osób, którym leży na sercu wygląd polskich miast i wsi: najwybitniejsi architekci i urbaniści, krytycy architektury, przedstawiciele stowarzyszeń działających na rzecz ładu w przestrzeni publicznej czy też znani artyści. Poprzez swoje nominacje wskazują najbardziej warte uwagi obiekty zrealizowane w roku poprzednim. W tym roku z podliczenia głosów do finału wyjątkowo dostało się pięć realizacji, które mają szansę na Grand Prix Nagrody. Z okazji 10-lecia Nagrody, redakcja wyróżniła dodatkowe pięć obiektów, które będą miały szansę powalczyć o Nagrodę Internautów w dorocznym plebiscycie. Laureat Grand Prix za rok 2020, zostanie ogłoszony w czerwcu.

Głosowanie internautów trwa do niedzieli 25 kwietnia na stronie: www.polityka.pl/architektura

The following two tabs change content below.

Możesz również polubić…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial