Mistrzostwa Skarżyska w biegach przełajowych

15 kwietnia na stadionie “Ruchu” odbyły się Mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych i gimnazjalnych w biegach przełajowych. Organizatorem imprezy był Urząd Miasta.

W mistrzostwach wzięły udział drużyny dziewcząt i drużyny chłopców, składające się maksymalnie z 6 zawodników.

Koordynatorem mistrzostw był, wydaje się że obecnie najaktywniejszy skarżyski nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Dariusz Frydryk.

przelaje_skarzysko1

W kategorii szkół podstawowych chłopców na dystansie 1000 metrów zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3.

 

1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

4. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13

5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8

6 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5

 

W tej kategorii najszybciej na metę przybiegli:

  1. Bartek Suligowski (SP2)
  2. Kacper Krupa (SP3)
  3. Jacek Safian (SP 3)
  4. Maciej Lipieniecki (SP 13)
  5. Dawid Nowociek (SP 8)
  6. Mateusz Mamla (SP 7)

 

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt na dystansie 800 metrów zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 13.

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13 (1 drużyna)
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2
  4. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
  5. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13 (2 drużyna)
  6. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5
  7. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

 

W tej kategorii najszybciej na metę przybiegły:

  1. Amelia Suwara (SP7)
  2. Katarzyna Brzózka (SP 13 -2 drużyna)
  3. Marta Jędrys (SP 2)
  4. Monika Samson (SP 7)
  5. Nadia Tuśnio (SP 8)
  6. Zuzanna Ziomek (SP 13 – 1 drużyna)

W kategorii szkół gimnazjalnych chłopców na dystansie 1500 metrów zwyciężyła pierwsza drużyna z Gimnazjum nr 1.

  1. miejsce – Gimnazjum nr 1 – 1 drużyna
  2. miejsce – Gimnazjum nr 2 – 1 drużyna
  3. miejsce – Gimnazjum nr 1 – 2 drużyna

W tej kategorii najszybciej na metę przybiegli:

  1. Szymon Szymański (Gim 1 – 1 drużyna)
  2. Jakub Augustyniak (Gim 1 – 1 drużyna)
  3. Damian Parszewski (Gim 1  – 1 drużyna)
  4. Jakub Rogala (Gim 2 – 1 drużyna)
  5. Marcin Chłopek (Gim 1 – 1 drużyna)
  6. Kacper Paprzycki (Gim 2 – 1 drużyna)

W kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt na dystansie 1000 metrów zwyciężyła pierwsza drużyna z Gimnazjum nr 2.

  1. miejsce – Gimnazjum nr 2 – 1 drużyna
  2. miejsce – Gimnazjum nr 1 – 1 drużyna
  3. miejsce – Gimnazjum nr 2 – 2 drużyna

W tej kategorii najszybciej na metę przybiegły:

  1. Kamila Jedlińska (Gim 1 – 1 drużyna)
  2. Sandra Chojnacka (Gim 2 – drużyna)
  3. Federika Dalara (Gim 2 – drużyna 1)
  4. Weronika Kręcisz (Gim 1 – drużyna 1)
  5. Ola Karlikowska (Gim 2 – drużyna 1)
  6. Daria Rostkowska (Gim 1 – drużyna 1)

przelaje_skarzysko2

przelaje_skarzysko3

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial