Narkotyki znalezione w samochodzie

Skarżyscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających oraz 21-latka, u którego podczas kontroli znaleziono prawdopodobnie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli 8 gramów nielegalnej substancji. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednej z ulic w Skarżysku- Kamiennej. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Za kierownicą auta siedział 31-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna podróżował wspólnie z trojgiem pasażerów. Wszystkie osoby w trakcie prowadzonej kontroli zachowywały się nerwowo. Kryminalni podejrzewając, że kierowca auta może znajdować się pod wpływem środków odurzających, poddali go badaniu na tzw. narkotesterze. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wstępne badanie wykazało obecność w organizmie 31-latka zabronionych środków. Ustalono również, że kierowca auta ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2017 roku.

Policjanci w trakcie interwencji skontrolowali pozostałe osoby. Jak się okazało, w kurtce 21-letniego pasażera samochodu znaleźli 8 torebek foliowych z zawartością prawdopodobnie amfetaminy. Zabezpieczone substancje trafiły do laboratoryjnych badań.

Kierujący autem oraz posiadacz nielegalnych substancji będą odpowiadać za swe czyny przed sądem.

źródło: www.skarzysko-kamienna.swietokrzyska.policja.gov.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial