Nowy radiowóz dla policjantów z Suchedniowa

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suchedniowie otrzymali nowy radiowóz. Dziś przed Urzędem Gminy w Łącznej odbyła się uroczystość jego przekazania. Kluczyki do hundaia tucsona komendantowi suchedniowskiego komisariatu symbolicznie przekazali starosta skarżyski i wójt gminy Łączna.

W czwartkowe przedpołudnie przed Urzędem Gminy w Łącznej suchedniowscy policjanci odebrali nowego hundaia tucsona. W obecności m.in. kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej i kapelana skarżyskich stróżów prawa, kluczyki do auta symbolicznie przekazali starosta skarżyski Artur Berus i wójt gminy Romuald Kowaliński. Nowoczesne auto odebrał szef suchedniowskich mundurowych nadkomisarz Rafał Pakuła, który zapewnił, że suv pomocny będzie w codziennej służbie i pomoże sprawnie dotrzeć do osób potrzebujących pomocy.

Radiowóz napędzany jest benzynowym silnikiem o pojemności 1,6 litra i mocy prawie 180 koni mechanicznych, posiada napęd na cztery koła i zakupiony został przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej i  Urzędu Gminy w Łącznej.

Oprac. JG

Źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

The following two tabs change content below.

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial