O projekcie

Dzień dobry Skarżysko! – ddsk.pl – to wolny, niezależny projekt obecnych i byłych mieszkańców miasta. Jego celem jest większa integracja lokalnej społeczności. Chodzi o stworzenie prawdziwej wspólnoty ludzi, którzy będą się inspirować i wspierać.

ddsk.pl – to zupełnie nowe podejście do dobra wspólnego oraz prawa do informacji. To miejsce gdzie mieszkańcy Skarżyska i okolic mogą swobodnie wymieniać się wiadomościami, poglądami i opiniami.

Dzień dobry Skarżysko! – nie jest i nie będzie ani prawicowy, ani lewicowy, ani konserwatywny, ani liberalny. To swojego rodzaju skarżyski hydepark gdzie głos będzie miał każdy, kto ma coś do powiedzenia. Ważne aby był tolerancyjny i szanował prawo innych do wyrażania własnych poglądów i opinii.

ddsk.pl – to nie tylko możliwość czytania ciekawych tekstów. To także szansa tworzenia blogów i artykułów pod swoim nazwiskiem. To okazja na przedstawienie siebie i bezpośrednią rozmowę z mieszkańcami.

Do naszego projektu już zaprosiliśmy wiele znanych osobowości Skarżyska i okolic. Ich blogi zostaną uruchomione niebawem.

 

 Aby zgłosić prowadzenie bloga należy:

  • wysłać zgłoszenie pod adres redakcja@ddsk.pl
  • napisać kilka słów o sobie, dołączyć fotografię i podać zakres tematyczny bloga
  • przysłać przykładowy tekst oraz dwa zrobione przez siebie zdjęcia ilustrujące dany wpis.

Redakcja zastrzega sobie prawo do odrzucenia kandydatów na blogera bez konieczności podawania powodów.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial