Uwaga, młodzi, utalentowani, rozśpiewani!

Ruszyła rejestracja zgłoszeń do 17. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. Przed Wami szansa na udział w wyjątkowym konkursie na interpretację piosenki.

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do jednego z najznakomitszych wydarzeń muzycznych, czyli 17. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. „Pamiętajmy o Osieckiej” to konkurs na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką, która została do nich pierwotnie napisana. Młodzi wokaliści mają okazję przedstawić „swoją Osiecką”, wybierając najbardziej poruszające i bliskie im utwory.

Podczas warsztatów wokalnych i koncertów, finaliści szlifują swój talent pod okiem doświadczonych artystów, m. in. aktorki Magdy Smalary i dyrektora artystycznego

Konkursu, Jerzego Satanowskiego – mówi Agata Passent, prezes Fundacji Okularnicy, organizatora konkursu. – Fundacja Okularnicy stara się też wspierać laureatów w ich dalszym rozwoju, przykładem takiego działania są koncerty z cyklu Nowa Energia w Piosence.

Dla kogo jest ten konkurs? Dla wszystkich lubiących śpiewać piosenki z tekstem, pragnących spróbować swoich sił na scenie i przed wyśmienitym jury. Wystarczy mieć skończone 16 lat, wybrać z ponad 2 tys. piosenek Osieckiej 2 utwory i wysłać na adres Fundacji Okularnicy kartę zgłoszeniową.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2014 r. Przesłuchania w ramach eliminacji odbędą się w radiowej Trójce w dn. 9, 10, 11 czerwca 2014r. Na grupę finalistów czekają warsztaty wokalne w Sopocie i Ostródzie, koncerty w Muzeum Powstania Warszawskiego i Studiu im. A. Osieckiej oraz Koncert Galowy w Teatrze Palladium. Wszelkich dalszych informacji (regulamin, karta zgłoszeniowa) prosimy szukać na:

www.okularnicy.org.pl , tel. (22) 839 73 38, mail: okularnicy@okularnicy.org.pl

The following two tabs change content below.

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial