11.2 C
Nowy Jork

Partycja Zarychta feat. Michał Urbaniak – „Kobieta (Paris Groove)”

Published:

Ukazał się singel zapowiadający debiutancką płytę Patrycji Zarychty: Partycja Zarychta feat. Michał Urbaniak – „Kobieta (Paris Groove)”
muzyka: Michał Urbaniak
słowa: Dariusz Dusza

Ta płyta jest o dorastaniu i poznawaniu siebie, o zgłębianiu różnych zakamarków własnej duszy. O zmaganiach ze światem, o tym, że zawsze trzeba być sobą i co najważniejsze – trzeba pokochać siebie. Tekstowo to wypadkowa przeżyć zbieranych przez lata, swoista podróż po meandrach naszej podświadomości, muzycznie – przekraczanie granic, nie tylko terytorialnych.
Miało być brudno, miało być afrykańsko, soulowo, ale przede wszystkim prosto z serca. Przeraża mnie sterylność i plastikowość produkcji, która zabija większość emocji, a przecież nie o to chodzi w muzyce. Dlatego staraliśmy się, aby całość była jak najbardziej naturalna, prawdziwa i szczera.

Wysyłając dobro w wszechświat trzeba mieć świadomość, że to dobro zawsze wraca, w różnej postaci z rożnych stron. Moim dobrem jest dzielenie się ta płyta z Wami. Wspaniali muzycy, z którymi miałam przyjemność pracować to najczystszy skarb. Tym bardziej cieszę się, ze mogłam chociaż skrawek ich umiejętności i serca uchwycić na tej płycie i przemycić dla Was (i troszkę dla siebie).

Patrycja Zarychta – wokal
Michał Urbaniak – skrzypce
Marek Pędziwiatr – instrumenty klawiszowe, aranżacja
Piotr Żaczek – bas
Wojtek Fedkowicz – perkusja
Łukasz Rakalski – puzon, aranżacja sekcji dętej
Klaudiusz Kłosek – trąbka
Olaf Węgier – saksofon
Realizacja dźwięku, miks – Jarek Toifl
Zarejestrowano w studiu MaqRecords

Wydawca Agencja Muzyczna Polskiego Radia.
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img