pARTyzant w Skarżysku

17 marca w klubie CBArt   ( ul. Kościuszki 38) odbędzie się koncert zespołu pARTyzant. Cena 20zł.

Na pARTyzanckim koncertowym szlaku 2018 nie mogło zabraknąć Skarżyska Kamiennej. Koncert promować będzie  najnowszy album Kenopsja. Będzie to pierwszy występ po  powrocie z drugiej trasy w Iranie.

Do zobaczenia !

pARTyzant :

Rodzinny duet ojca i syna , który jako pierwszy rockowy zespół zagrał w prestiżowej sali koncertowej „Vahdat Hall“ w Islamskiej Republice Iranu dwukrotnie ją zapełniając (28 i 29.IV 2017).

Zespół tworzą :

Krzysztof Toczko ( gitary , wokal ) :

Początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM , z którą współpracuje do dziś a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na akordeonie , harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu). Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu  oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie.

Mikołaj Toczko ( perkusja ) :

Od dziecka związany ze „światem muzycznym“.Biegle miesza style od metalu, po jazz. Mimo młodego wieku występował m.in. u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Jennifer Batten (Michael Jackson), Jurek Styczyński (Dżem), Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty, Vintage), Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda, Indivi-duo) czy Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy).

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial