Pasażer z narkotykami

Skarżyscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy sprawcy ponad 100 gramów poporcjowanych, nielegalnych substancji. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może grozić kara nawet 10 lat więzienia.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego skarżyskiej komendy zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Funkcjonariusze podejrzewali, że osoby znajdujące się w aucie mogą posiadać narkotyki. Nie mylili się. W trakcie kontroli 33-letni pasażer pojazdu zachowywał się nerwowo. Policjanci sprawdzili odzież mężczyzny oraz torbę i reklamówkę, którą miał przy sobie. W trakcie tych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk aluminiowych zawiniątek z amfetaminą o wadze 80 gramów oraz 30 gramów marihuany. Ponadto przy mężczyźnie znaleziono pieniądze w różnych walutach, elektroniczną wagę i szklane lufki. Zabezpieczone substancje były już wstępnie poporcjowane i prawdopodobnie przygotowane do dalszej sprzedaży.

33-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Opr. DSz

Źródło: Skarżysko- Kamienna

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial