11.2 C
Nowy Jork

Perły z Lamusa dla Mam

Published:

Niezastąpione Perły z Lamusa na scenie
Kolejny koncert z okazji Dnia Matki

kk1

kk2

kk3

kk4

kk5
W dniu 27 maja, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej, miał miejsce przecudowny koncert Grupy Artystycznej „Perły z Lamusa”. Zawsze wzbudzający zachwyt artyści skarżyskiej sceny, zaprezentowali swojej publiczności program z okazji Dnia Matki, noszący tytuł „Nie zamyślaj się mamo”.
Było pięknie….
Występy Pereł z Lamusa, od lat gromadzą tłumy widzów. Oczywiście w miniony piątek było podobnie. Wspomniana grupa naszych artystów, zaprezentowała program przygotowany specjalnie na Dzień Matki. Piękne wiersze dotyczące wspomnianego święta chwytały za serca wszystkich gości, a prześmieszne skecze nie miały sobie równych.

kk6

kk7

kk8

The Fifty Five

Na tym występie, mogliśmy usłyszeć piękne utwory wokalne wykonane przez Anię Tchórzewską, Halinkę Nowak, panią Ninkę, a także przez pana Kazimierza i pana Miecia. Swój wiersz prezentował też Mirek Pardela, który nie tylko uświetnił Dzień Matki jako niezwykłe święto, ale też dzielnicę naszego miasta Zachodnie. Nie zabrakło również występu tanecznego zespołu The Fifty Five oraz gościnnie śpiewającej Oli Sadzy z piosenką „Mamutek”.

kk9

kk10

kk11

Ten cudowny występ, mógł do takich się zaliczyć, ponieważ wyszedł on spod rękawa Pereł z Lamusa. Ten ich artyzm i pietyzm wykonywanych sztuk scenicznych, jest podany widzowi zawsze w najlepszym tonie.

Ewa Michałowska – Walkiewicz

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img