Podziel się sercem po raz XII

W sobotę z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji i Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w auli ZSTM zorganizowano już po raz XII imprezę charytatywną pt. „Podziel się sercem”, z której dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na letni wypoczynek podopiecznych Zespołu Placówek Opieki Wychowania i Interwencji Kryzysowej Przystań w Skarżysku-Kamiennej.

W tegorocznej aukcji brali udział m.in. Starosta Skarżyski Jerzy Żmijewski, Anna Leżańska członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego, Marzena Sala Dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju i Edukacji, Jacek Jamroz Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej, kibice klubu piłkarskiego Granat Skarżysko i skarżyskiego Fan Clubu Widzewa Łódź, motocykliści oraz mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej. Wspaniałym gestem ze strony przedstawicieli Starostwa Powiatowego było przekazanie wylicytowanych przedmiotów na rzecz dzieci. Anna Leżańska przekazała tort dla wychowanków Przystani, a Starosta Skarżyski Jerzy Żmijewski zakupiony obrazek Kubusia podarował malej Małgosi obecnej na aukcji. Również kibice Granatu i Widzewa wylicytowane koszulki oddali w ręce Dyrekcji Zespołu Placówek Opieki Wychowania i Interwencji Kryzysowej Przystań.

„Podziel się sercem” jest wspaniałą okazją do spotkania dla przyjaciół i sympatyków „Przystani”. Chętni do wsparcia tego szczytnego celu mogli wziąć udział w przygotowanych aukcjach, ale także w specjalnych mini-sklepikach zakupić przekazane przez skarżyskich przedsiębiorców: biżuterię srebrną, obrazy, pamiątki, stroiki, a także wyroby przygotowane przez dzieci z placówki i ich opiekunów. W przerwach aukcji przygotowano występy artystyczne dzieci i młodzieży

serce1

serce 2

serce 3

serce 4

serce 5

źródło: www.skarzysko.powiat.pl

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial