22.1 C
Nowy Jork

POLICJANCI DZIECIOM

Published:

Skarżyscy policjanci w ostatnich dniach wzięli udział w kilku festynach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Specjalnie na tę okazję przygotowali dla dzieci wiele atrakcji.

Jak co roku na przełomie maja i czerwca skarżyscy policjanci biorą udział w orgaznizowanych festynach z okazji Dnia Dziecka. W tym roku mundurowi obecni byli m. in. na osiedlu Dolna Kamienna, w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, w Szkole Podstawowej nr 13, na stadionie w Suchedniowie oraz w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Łącznej. W tych wszystkich miejscach prezentowali radiowozy oraz policyjny sprzęt. Dużą atrakcja dla dzieci były pokazy tresury psów służbowych.

Organizowane festyny z udziałem m. in. skarżyskich stróżów prawa zapewniły dzieciom wiele atrakcji. Pamiętano też o profilaktyce. W trakcie trwania festynu w Łącznej odczytana została „Odezwa Społeczności PaT”. Nie tylko w Łącznej, ale także w wielu miastach na terenie całego kraju punktualnie o godzinie 12.00 uczestnicy podobnych spotkań,  przez 60 sekund wybijali rytm serca. W ramach tego przedsięwzięcia zorganizowano również konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na najładniejszy plakat pod hasłem- „Stop patologiom”.

Opr. DSz

Źródło: KPP Skarżysko- Kamienna

Mariusz Bodo
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Related articles

Recent articles

spot_img