18.6 C
Nowy Jork

Pomóżmy Granatowi

Published:

Mimo trzech zwycięstw na początku rozgryweg i fotelu lidera ligi ogręgowej. Nadal podrzebne jest wsparcie dla klubu.
Zarząd MKS Granat zwraca się do Państwa z wielką prośbą o wsparcie działalności naszego stowarzyszenia. Klub po wycofaniu się głównego sponsora stanął na krawędzi- ze zniknięciem ze sportowej mapy włącznie.
Nowy zarząd podjął się heroicznego wyzwania ratowania tak zasłużonego klubu. Podjęliśmy szereg niepopularnych decyzji, z wycofaniem drużyny z rozgrywek 3 ligi włącznie, zrobiliśmy dwa kroki w tył z nadzieją , że w krótkim czasie uda nam się ustabilizować sportowo i organizacyjnie klub. Małymi krokami idziemy do przodu, ale by ta droga okazała się skuteczna potrzebne są zewnętrzne środki.
Zarząd klubu nie szczędzi czasu i energii, staramy się wykorzystać wszystkie możliwości pozyskania wsparcia dla naszego klubu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że z różnych przyczyn możemy nie dotrzeć do wszystkich, którzy mogliby wspomóc nasz klub. Tą drogą pragniemy zachęcić lokalne firmy oraz osoby którym losy Granatu nie są obojętne do wsparcia naszych działań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, zareagujemy na każdy sygnał .
 
Wszystkich zainteresowanych pomocą dla naszego klubu prosimy o kontakt telefoniczny:509 810 633, lub pod adresem mailowym: redakcja@zksgranat.info.
Jednocześnie zachęcamy Wszystkich sympatyków i kibiców skarżyskiego Granatu do dowolnych wpłat na konto naszego stowarzyszenia.

Konto do dowolnych wpłat:

Stowarzyszenie MKS Granat Skarżysko-Kamienna
ul. Słoneczna 

26-110 Skarżysko-Kamienna
Bank Spółdzielczy Suchedniów, oddział Skarżysko-Kamienna  nr konta 53852000072002001800050002
z koniecznym dopiskiem: wpłata na cele statutowe stowarzyszenia, imię i nazwisko
czekamynatwojapomoc
więcej: www.zksgranat.info
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Related articles

Recent articles

spot_img