Popołudnie dla siebie

Aby zawsze być piękną

Dla wielu kobiet skóra twarzy, nie jest aż tak bardzo istotna. Lecz niestety tylko ona potrafi zdradzić wiek kobiety. Dlatego też w Miejskim Centrum Kultury w naszym mieście, odbyły się warsztaty kosmetyczne, na których panie mogły nauczyć się jak stosować makijaż i jak dobrać sobie odpowiedni krem.

Koloryt naszej buzi

-Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekt, do którego dążymy. Jednak wiele pań nie potrafi się malować, przez co zamiast przewidywanych rezultatów otrzymują efekt maski. Wykonywanie makijażu to sztuka, dlatego podpowiemy, jak krok po kroku wykonać idealny makijaż – mówiła skarżyskim paniom pani Sylwia

Kryjący korektor

-Wszelkie niedoskonałości na skórze należy w pierwszej kolejności przykryć odpowiednim korektorem. Zmiany trądzikowe, przebarwienia, popękane naczynka najlepiej przykryć na samym początku, wtedy podkład idealnie przykryje skórę bez potrzeby dodatkowego pudrowania- relacjonowała pani Anita.

Skarżyskie panie były bardzo zadowolone z takowych warsztatów, których celem kulminacyjnym był pięknie wykonany makijaż.

 

Ewa Michałowska – Walkiewicz

 

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial