23.3 C
Nowy Jork

Poszukiwania 46-latka zakończone sukcesem

Published:

Skarżyscy policjanci prowadzili poszukiwania za 46-letnim mieszkańcem gminy Bliżyn, który kilka dni temu wyszedł z domu i nie powrócił. Zaniepokojona żona zgłosiła wczoraj zaginięcie mężczyzny. W wyniku podjętych działań przez dzielnicowych komendy, 46-latek został odnaleziony w jednym z kompleksów leśnych na terenie gminy. Był skrajnie wyczerpany. Trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj do dyżurnego skarżyskiej komendy zgłosiła się kobieta, która poinformowała o zaginięciu swojego 46-letniego męża. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę. Kobieta podejrzewała, że mógł udać się do lasu. Kiedy mąż nie dawał o sobie długo znać, zaniepokojona żona postanowiła powiadomić Policję. Funkcjonariusze dysponując dokładnym rysopisem zaginionego, rozpoczęli jego poszukiwania. W prowadzone działania mocno zaangażowało się dwóch dzielnicowych skarżyskiej komendy. Mundurowi wspólnie ze zgłaszającą kobietą udali się w rejon kompleksu leśnego na terenie gminy Bliżyn. Natychmiast rozpoczęli przeczesywanie lasu za zaginionym mężczyzną. Po kilkudziesięciu minutach zauważyli poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna leżał na ziemi. Z osobą nie było żadnego kontaktu. Na miejsce skierowano karetkę pogotowia. 46-latek trafił do szpitala.

Dzięki szybko podjętym działaniom mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Z uwagi na bardzo niską temperaturę powietrza minionej nocy, całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie.

źródło: KPP Skarżysko- Kamienna

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img