Poszukiwany fałszywy policjant

Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku – Kamiennej poszukuje mężczyzny, który w dniu 13 sierpnia 2018 roku około godziny 13 odebrał pieniądze od 74 –letniej mieszkanki miasta, podając się za funkcjonariusza policji. Kobieta straciła 10 000 złotych.

W związku z tym zdarzeniem sporządzony został portret pamięciowy oszusta. To mężczyzna w wieku około 55 – 60 lat, krępej budowy ciała. Wzrost około 170 cm. Twarz podłużna, oczy średniej wielkości, nos średniej długości i szerokości, koniec nosa zaokrąglony. Broda średnia, włosy siwe, krótkie, proste, uczesane na bok. Czoło wysokie, cera normalna. W chwili zdarzenia ubrany był spodnie jeansowe koloru niebieskiego, koszulę z krótkim rękawem w kratkę koloru błękitno – różowego (delikatny róż).

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Skarżysku – Kamiennej na numer 041 39 51 205 lub 041 39 51 342. Zapewniamy anonimowość.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

The following two tabs change content below.

Możesz również polubić…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial