Powiatowy Konkurs Matematyczny 2017

We wtorek, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej, odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego pod patronatem honorowym Starosty Skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego.

W konkursie wzięło udział 102 uczniów z I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Samochodowo-Usługowych  i Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych. Konkurs odbywał się na poziomie podstawowym i rozszerzonym w trzech kategoriach: A, B i C. Nad konkursem czuwała komisja konkursowa w składzie: Izabela Żak (ZSTM), Jolanta Bury  (ILO), Iwona Janta (I LO), Agnieszka Matla (II LO), Mariola Kuzian  (II LO), Maria Półtorak  (ZSE), Benedykta Piskulak (ZSSU) i Maria Płatek (ZSTM).
Nagrody dla laureatów konkursu, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, wręczała Katarzyna Bilska Członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego. Listy gratulacyjne przekazane zostały również dla metodyka z I LO Wojciecha Białka oraz dla całej komisji konkursowej za pomoc i wsparcie w organizację konkursu.

A oto wyniki konkursu:
POZIOM ROZSZERZONY
Kategoria  A LICEUM
I miejsce – Berliński Michał,  Niziołej Adam z I LO
II miejsce Adamski Tomasz, Prościński Krzysztof  i Misztal Michał  z I LO
III miejsce – Śledź Mateusz  i Woźniak Klaudia z I LO
Wyróżnienia
Dwojak Tomasz  II LO
Ungier Aleksandra  I LO
Pytlak Kamil  I LO
Banaszczyk Filip I LO
Rachwał Anna I LO
Kategoria  A TECHNIKUM
I miejsce – Kaprzyk Jakub ZSTM
II miejsce – Banasik Michał  ZSTM
Kategoria B LICEUM
I miejsce – Majewski Grzegorz I LO
II miejsce – Strzemiczna Aeksandra  I LO
Mańturz Joanna I LO
Żmuda Piotr I LO
III miejsce – Wieczorek Bartosz  I LO
Wyróżnienia
Szczygieł Daniel  II LO
Dąbrowa Mateusz  II LO
Kobierska Dominika II LO
Kategoria C LICEUM
I miejsce – Kuzian Łukasz I LO
II miejsce – Sieczka Natalia I LO
III miejsce – Łękawska Dominika II LO

POZIOM PODSTAWOWY
Kategoria A LICEUM
I miejsce – Świerczek Katarzyna  I LO
II miejsce – Fijewska Kinga  II LO
III miejsce – Parszewska Milena  II LO
Kategoria A TECHNIKUM
I miejsce – Biernacki Damian  ZSTM
II miejsce – Ostrowska Anna  ZSE
III miejsce – Derlatka Grzegorz  ZSE
Kategoria B LICEUM
I miejsce – Kowalik Agnieszka i Maluszczak Anna  z II LO
II miejsce –  Gołębiewska Patrycja II LO
– Wolski Maciej I LO
– Matlińska Maja I LO
– Romańska Angelika  I LO
Kategoria B TECHNIKUM
I miejsce – Rut Krystian  ZSTM
II miejsce – Tusień Karolina  ZSE
III miejsce – Kołodziej Natalia  ZSTM i Tarabasz Dominika ZSE
Kategoria C LICEUM
I miejsce – Pożoga Agata  II LO
– Zasowska Klaudia  I LO
– Rokita Sylwia  I LO
II miejsce – Chłopek Magdalena  II LO
III miejsce – Karpeta Kacper  I LO
– Figarska Natalia  II LO
– Winnicka Katarzyna  II LO
Kategoria C TECHNIKUM
I miejsce – Żak Paulina  ZSSU
II miejsce – Kawalec Katarzyna  ZSTM
– Sochacka Patrycja  ZSSU
III miejsce – Płusa Kamila  ZSE
– Działak Sebastian  ZSE
– Ślusarczyk Bartosz  ZSSU

źródło: www.skarzysko.powiat.pl/

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial