Powiatowy Marszobieg Jesienny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Skarżyskiego do udziału w Powiatowym Marszobiegu Jesiennym, który odbędzie się w sobotę 8 października br. Spacer piękną, leśną trasą liczącą 8 km, to doskonała alternatywa na spędzenie wolnego czasu.

Tradycyjnie dla wszystkich uczestników Marszobiegu zapewniamy bezpłatny dojazd oraz powrót z imprezy. Autobusy oczekiwać będą na Państwa przy urzędach gmin według następującego harmonogramu:

  • Skarżysko-Kamienna – godz. 9.30 (spod Starostwa Powiatowego),
  • Suchedniów  – godz. 9.30 ( spod Urzędu Miasta i Gminy),
  • Skarżysko Kościelne – godz. 9.30 (spod Urzędu Gminy),
  • Bliżyn – godz. 9.15 (spod Urzędu Gminy),
  • Łączna – godz. 9.15 (spod Urzędu Gminy).

Tegoroczny Powiatowy Marszobieg Jesienny rozpocznie się w Michałowie, skąd uczestnicy wyruszą na trasę w kierunku Szczepanowa, by w rezultacie dotrzeć na metę zlokalizowaną na polanie przy tzw. czwartym młynie. Tu na wszystkich czekać będzie gorący poczęstunek, o który zadba Restauracja Zaścianek. Ponadto każdy będzie mógł upiec dla siebie kiełbaskę nad przygotowanymi na tę okazję ogniskami. Nie zabraknie oczywiście wspólnych zabaw z upominkami i nagrodami dla uczestników. Impreza potrwa do około godz. 14.00.  Udział w Powiatowym Marszobiegu Jesiennym jest bezpłatny.

marszobieg_jesienny

źródło:www.skarzysko.powiat.pl

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial