Powiatowy Marszobieg Jesienny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Skarżyskiego do udziału w Powiatowym Marszobiegu Jesiennym, który odbędzie się w sobotę 8 października br. Spacer piękną, leśną trasą liczącą 8 km, to doskonała alternatywa na spędzenie wolnego czasu.

Tradycyjnie dla wszystkich uczestników Marszobiegu zapewniamy bezpłatny dojazd oraz powrót z imprezy. Autobusy oczekiwać będą na Państwa przy urzędach gmin według następującego harmonogramu:

  • Skarżysko-Kamienna – godz. 9.30 (spod Starostwa Powiatowego),
  • Suchedniów  – godz. 9.30 ( spod Urzędu Miasta i Gminy),
  • Skarżysko Kościelne – godz. 9.30 (spod Urzędu Gminy),
  • Bliżyn – godz. 9.15 (spod Urzędu Gminy),
  • Łączna – godz. 9.15 (spod Urzędu Gminy).

Tegoroczny Powiatowy Marszobieg Jesienny rozpocznie się w Michałowie, skąd uczestnicy wyruszą na trasę w kierunku Szczepanowa, by w rezultacie dotrzeć na metę zlokalizowaną na polanie przy tzw. czwartym młynie. Tu na wszystkich czekać będzie gorący poczęstunek, o który zadba Restauracja Zaścianek. Ponadto każdy będzie mógł upiec dla siebie kiełbaskę nad przygotowanymi na tę okazję ogniskami. Nie zabraknie oczywiście wspólnych zabaw z upominkami i nagrodami dla uczestników. Impreza potrwa do około godz. 14.00.  Udział w Powiatowym Marszobiegu Jesiennym jest bezpłatny.

marszobieg_jesienny

źródło:www.skarzysko.powiat.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial