Powiatowy Marszobieg Wiosenny

11 czerwca br. zapraszamy wszystkich na Powiatowy Marszobieg Wiosenny do Gminy  Łączna. W tym roku Powiat Skarżyski włączy się dodatkowo w IV edycję akcji Dni Przyjaciół Piłki Nożnej. Jej celem jest wspieranie istotnych społecznie inicjatyw związanych z kulturą fizyczną, zdrowiem, bezpieczeństwem i edukacją. Rejestrując i grając mecz pod wspólnym hasłem „Pomóżmy w walce z rakiem piersi” Powiat Skarżyski włączy się w tą Ogólnopolską Akcję.

Od poniedziałku – 6 czerwca od godz. 8.00 do piątku – 10 czerwca do godz. 12.00 można zgłaszać się do udziału w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną wypełniając formularz na stronie internetowej www.skarzysko.powiat.pl , lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 41 395-30-09. Zgłoszenia będą również przyjmowane osobiście w Wydziale Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym – pok. 302 (ul. Konarskiego 20).

Trasa marszobiegu liczy nieco ponad 11 kilometrów, a start i meta rajdu zlokalizowane będą na terenie Zespołu Szkół w Łącznej. Głównym punktem imprezy będzie mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużynami: Starostwa Powiatowego i Gminy Łączna. Każdy uczestnik marszobiegu będzie mógł osobiście wesprzeć akcję „Wygrywamy z rakiem piersi” poprzez pamiątkowe zdjęcia z „Różową kartką życia”. Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Dni Przyjaciół Piłki Nożnej i stronie Powiatu Skarżyskiego. Ponadto każda osoba otrzyma dyplom za udział w kampanii Społecznej.

Tradycyjnie dla uczestników marszobiegu przygotowaliśmy wiele atrakcji takich jak: gry, konkursy i zabawy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie zabraknie również pysznego poczęstunku, o który zadbają panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Kobiety Aktywne” oraz Koła Gospodyń Wiejskich „Łącznianie”.

Dla wszystkich uczestników marszobiegu zapewniamy dojazd jak i powrót z imprezy. Autokary będą podstawione w:

– Gmina Skarżysko-Kamienna – godz. 9.30 (spod Starostwa Powiatowego),

– Gmina Suchedniów  – godz. 9.45 ( spod Urzędu Miasta),

– Gmina Bliżyn – godz. 9.30 (spod Urzędu Gminy),

– Gmina Skarżysko Kościelne – godz. 9.30 (spod Urzędu Gminy).

Zakończenie oraz powrót z imprezy planowane są na godz. 14.00. Udział w Powiatowym Marszobiegu Wiosennym jest bezpłatny.

Organizatorami Powiatowego Marszobiegu Wiosennego są: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, Gmina Łączna oraz Zespół Szkół w Łącznej.

marszobieg

źródło: www.skarzysko.powiat.pl

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial