Prawo i Sprawiedliwość dziękuje

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, pragnę bardzo serdecznie Państwu podziękować za liczny udział w wyborach samorządowych w dniu 21 października. Dziękuję za oddane głosy na naszych kandydatów do rady gminy Łączna, Bliżyn, Skarżysko Kościelne, rady miasta Suchedniów i Skarżyska-Kamiennej. Dziękuję za oddane głosy na naszych kandydatów do Rady Powiatu Skarżyskiego oraz Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Dziękuję szczególnie za poparcie naszych kandydatów na wójtów, Burmistrza Suchedniowa oraz Miasta Skarżyska-Kamiennej. Odbieramy to poparcie jako olbrzymi kredyt zaufania i wezwanie do wytężonej pracy na rzecz naszych małych ojczyzn. Jestem przekonany, że nasi przedstawiciele w organach władzy samorządowej sumiennie i uczciwie będą wypełniać obowiązki radnego, a pracę na rzecz mieszkańców traktować będą jako służbę. Dzięki Państwa głosom nasi przedstawiciele stanowią największą siłę w Radzie Miasta Skarżyska-Kamiennej, Radzie Powiatu Skarżyskiego i Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę z pozostałymi radnymi bez względu na ich przynależność czy barwy polityczne. Naszym celem jest solidna i uczciwa praca. Do takiej współpracy zapraszamy.

Szanowni Państwo,

4 listopada odbędzie się druga tura wyborów na urząd Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej. Proszę Państwa i zachęcam do licznego udziału w tej turze wyborów. Zachęcam do oddania głosu na naszego kandydata – Mariusza Bodo. Wybór jego osoby zapewni uczciwe i przejrzyste sprawowanie tego urzędu. Pozostanie w domu i nie głosowanie to oddanie głosu w niepewne ręce. Pamiętajmy o tym.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Państwu satysfakcji z dobrze wypełnionego obowiązku obywatelskiego.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Małkus

Przewodniczący Sztabu Wyborczego

Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

The following two tabs change content below.

Grzegorz Małkus

Grzegorz Małkus, Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, studia podyplomowe: Zarządzanie Nowoczesną Szkołą - Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Organizacja Pomocy Specjalnej - UJ, Sport Osób Niepełnosprawnych - AWF w Warszawie, Jakość Stanowienia Prawa - Uniwersytet Warszawski.

Ostatnie wpisy Grzegorz Małkus (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial