Rodzina Zastępcza – Warto

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku- Kamiennej zaprasza do udziału w czwartej edycji otwartego konkursu plastycznego i fotograficznego pn. „RODZINA ZASTĘPCZA?- WARTO!”

Zdajemy sobie sprawę, że temat konkursu nie jest łatwy. Tym bardziej liczymy na Państwa wrażliwość i pomysłowość. Mamy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do skutecznej promocji rodzinnej pieczy zastępczej, bo warto! – mówi Paweł Perkowski dyrektor PCPR zachęcając do udziału w konkursie. – Cel przyświecający naszej działalności to zapewnienie rodzinnej formy opieki dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinie naturalnej. Pragniemy podkreślić, że jedynie rodzice zastępczy są w stanie stworzyć dziecku najbardziej przyjazne środowisko wychowawcze, oczywiście po prawidłowo funkcjonujących rodzicach biologicznych – dodaje.

Udział w konkursie może wziąć każdy. Jeden autor może złożyć maksymalnie jedną pracę plastyczną i/lub do trzech fotografii.

Prace konkursowe przyjmowane są od  10 października od godz. 10.00 do  14 października 2016 r. do  godz. 15.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku- Kamiennej, Plac Floriański 1 (parter). szczegóły konkursu w regulaminieRegulamin_konlurs_Rodzina_zastępcza_warto.docx13.87 KB.

– Wszelkich informacji na temat jak zostać rodziną zastępczą udzielamy w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30 – informuje Paweł Perkowski dyrektor PCPR

źródło www.skarzysko.powiat.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial