22.1 C
Nowy Jork

Rodzina Zastępcza – Warto

Published:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku- Kamiennej zaprasza do udziału w czwartej edycji otwartego konkursu plastycznego i fotograficznego pn. „RODZINA ZASTĘPCZA?- WARTO!”

Zdajemy sobie sprawę, że temat konkursu nie jest łatwy. Tym bardziej liczymy na Państwa wrażliwość i pomysłowość. Mamy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do skutecznej promocji rodzinnej pieczy zastępczej, bo warto! – mówi Paweł Perkowski dyrektor PCPR zachęcając do udziału w konkursie. – Cel przyświecający naszej działalności to zapewnienie rodzinnej formy opieki dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinie naturalnej. Pragniemy podkreślić, że jedynie rodzice zastępczy są w stanie stworzyć dziecku najbardziej przyjazne środowisko wychowawcze, oczywiście po prawidłowo funkcjonujących rodzicach biologicznych – dodaje.

Udział w konkursie może wziąć każdy. Jeden autor może złożyć maksymalnie jedną pracę plastyczną i/lub do trzech fotografii.

Prace konkursowe przyjmowane są od  10 października od godz. 10.00 do  14 października 2016 r. do  godz. 15.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku- Kamiennej, Plac Floriański 1 (parter). szczegóły konkursu w regulaminieRegulamin_konlurs_Rodzina_zastępcza_warto.docx13.87 KB.

– Wszelkich informacji na temat jak zostać rodziną zastępczą udzielamy w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30 – informuje Paweł Perkowski dyrektor PCPR

źródło www.skarzysko.powiat.pl

Mariusz Bodo
Mariusz Bodo
Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Related articles

Recent articles

spot_img