Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Stop Patologiom”

Wczoraj na terenie Zespołu Szkół w Łącznej nastąpiło uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie plastycznym pn. „Stop Patologiom”. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy grona pedagogicznego placówki oświatowej, Rady Rodziców oraz Urzędu Gminy w Łącznej jako fundatora nagród. Spotkanie to było kolejną okazją do przypomnienia o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym pod wspólny

Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy z przedstawicielami Zespołu Szkół w Łącznej, Radą Rodziców oraz Urzędem Gminy w Łącznej ogłosiła konkurs plastyczny pn. „Stop Patologiom” na najładniejszy transparent. Celem konkursu było propagowanie życia wolnego od uzależnień, patologii i przemocy. Dzieci wykonały transparenty z hasłami idei programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.

Przypomnijmy, iż hasła widoczne na transparentach były obecne w trakcie trwania obchodów Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Łącznej. To twórcza profilaktyka dzieci i młodzieży na rzecz wspólnego dobra. Skarżyska Policja oraz dzielnicowi Komisariatu Policji w Suchedniowie również aktywnie włączyła się w działania profilaktyczne tego dnia, promując zawód policjanta oraz prezentując sprzęt policyjny.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży o bezpieczeństwie w czasie wolnym od szkoły. Prezentowane raz jeszcze transparenty i odczytane hasła konkursowe stanowiły element wzbogacający poruszaną tematykę.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Łącznej.

Wszystkim gratulujemy!

Opr. ASŁ

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial