Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Stop Patologiom”

Wczoraj na terenie Zespołu Szkół w Łącznej nastąpiło uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie plastycznym pn. „Stop Patologiom”. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy grona pedagogicznego placówki oświatowej, Rady Rodziców oraz Urzędu Gminy w Łącznej jako fundatora nagród. Spotkanie to było kolejną okazją do przypomnienia o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym pod wspólny

Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy z przedstawicielami Zespołu Szkół w Łącznej, Radą Rodziców oraz Urzędem Gminy w Łącznej ogłosiła konkurs plastyczny pn. „Stop Patologiom” na najładniejszy transparent. Celem konkursu było propagowanie życia wolnego od uzależnień, patologii i przemocy. Dzieci wykonały transparenty z hasłami idei programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.

Przypomnijmy, iż hasła widoczne na transparentach były obecne w trakcie trwania obchodów Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Łącznej. To twórcza profilaktyka dzieci i młodzieży na rzecz wspólnego dobra. Skarżyska Policja oraz dzielnicowi Komisariatu Policji w Suchedniowie również aktywnie włączyła się w działania profilaktyczne tego dnia, promując zawód policjanta oraz prezentując sprzęt policyjny.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży o bezpieczeństwie w czasie wolnym od szkoły. Prezentowane raz jeszcze transparenty i odczytane hasła konkursowe stanowiły element wzbogacający poruszaną tematykę.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Łącznej.

Wszystkim gratulujemy!

Opr. ASŁ

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

The following two tabs change content below.
Mariusz Bodo

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023
Mariusz Bodo

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)