Saga o nazwie MKS trwa. Prezes MKS (nie) odpowiada na pytania Mariusza Bodo. Straty w spółce są gigantyczne!

Zgodnie z prośbami czytelników, publikujemy odpowiedź na pytania, jakie podczas ostatniej Sesji Rady Miasta, zadał Pan Radny Mariusz Bodo. Pytania były skierowane do Prezesa MKS, Pana Bartosza Iskry, w związku z informacjami na temat sytuacji w MKS. Były one wynikiem listu jaki został przesłany we wrześniu do mediów po publikacji dramatycznego pisma podpisanego jako „Pracownicy MKS”.

Co ciekawe, jak powiedział Pan Mariusz Bodo, odpowiedź wpłynęła już po terminie i to dopiero gdy Radny zaczął domagać się należnej odpowiedzi. Pytania zostały zadane w dniu 22 października. Przepisowy czas odpowiedzi na pytania Radnych Rady Miasta to 14 dni. Odpowiedź wpłynęła dopiero 12 listopada czyli po 21 dniach.

To co rzuca się w oczy w piśmie od Pana Prezesa Bartosza Iskry to nie udzielenie odpowiedzi na niektóre składowe pytania. Najbardziej szokującą jest kwota straty jaką obecnie ponosi MKS – wynosi ona, zgodnie z odpowiedzią Prezesa MKS, na dzień dzisiejszy, aż 1,6 mln zł! Jest to kwota zatrważająca. W roku 2014 straty MKS w całości wyniosły dla porównania 270 tyś. zł.

 

d51de35c-920a-4f02-bb93-4f6f24b3e07ec312ec3b-7887-4176-b6dc-f8ab35a4fe52

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial