Skandaliczna odpowiedź Prezydenta na proste pytanie!

Chyba już wszyscy w Skarżysku-Kamiennej i nad całą Kamienną również, znają styl pracy obecnego Prezydenta Skarżyska-Kamiennej i jego umiejętności w zarządzaniu miastem. Wybujałe ego, histeryczna awersja do politycznych oponentów, nieustanna propaganda sukcesów opłacana z środków publicznych, to cechy charakterystyczne prezydentury w wykonaniu Konrada Kröniga i jego otoczenia. Niestety sam Prezydent kolejny raz dał tego dowody podpisując skandaliczne pismo.

Po przeczytaniu pisma Prezydenta do mieszkańca miasta, które sam opublikował na swoim profilu, ostatnie włosy stają dęba. Odpowiedź którą udzielił osobie prywatnej na postawione proste pytanie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, może adresata tej odpowiedzi utwierdzić w przekonaniu, że ma do czynienia ze szczytem bufonady lub działaniem pod wpływem środków odurzających autora pisma. Załóżmy jednak, że odpowiedź została przygotowana w pełni profesjonalnie, merytorycznie przy udziale wszystkich świętych i mądrych doradców, a to adresat cierpi na manię prześladowczą obecnego włodarza miasta. Jak zatem traktować dużą część pisma, która jest chyba swego rodzaju komentarzem stanu emocjonalnego jego autora. Nawiasem mówiąc ten stan jest charakterystyczny w odpowiedziach Prezydenta na liczne interpelacje miejskich radnych. Świadczy to niestety o tym, że Prezydent został przyłapany na kolejnym kłamstwie i dlatego nerwowo reaguje. Reaguje tak na kolejny dowód na to, że nie ma pomysłu na miasto, a brak sukcesów próbuje przykryć autoprezentacją super umiejętności zdobytych na super uczelniach. Zatem skoro jest tak wszechstronnie wykształcony i wszechwiedzący to do czego u diabła są mu potrzebni byli i obecni asystenci? No chyba, że do formułowania takich złotych myśli jak w omawianym piśmie.

Na koniec osobista refleksja. Oczekiwaniem Prezydenta jest wpłata darowizny na konto Urzędu Miasta w zamian za udzielanie informacji, która z mocy ustawy powinna być publicznie dostępna, to nie tylko zakrawa o postępowanie prokuratorskie, ale rozpaczliwe szukanie środków na zasypanie dziury w budżecie miasta. Ciekawe jaką stawkę będą płacić mieszkańcy za ich słuchanie w ramach przyjęć interesantów? Życzę Panu Prezydentowi powodzenia w realizacji swoich planów i dalszego dobrego samopoczucia, które nieuchronnie prowadzi do szybkiego końca „świetlanej” przyszłości. Naszym czytelnikom polecam przeczytanie przedmiotowego pisma i życzę refleksji przed ewentualnym skierowaniem zapytania do Prezydenta w trybie udzielenia informacji publicznej.

 

The following two tabs change content below.

Grzegorz Małkus

Grzegorz Małkus, Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, studia podyplomowe: Zarządzanie Nowoczesną Szkołą - Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Organizacja Pomocy Specjalnej - UJ, Sport Osób Niepełnosprawnych - AWF w Warszawie, Jakość Stanowienia Prawa - Uniwersytet Warszawski.

Ostatnie wpisy Grzegorz Małkus (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial