Już 30 tysięcy wyświetleń na YT. Największy projekt hiphopowy ze Skarżyska-Kamiennej!

Skarland Kolabo!!! to największy projekt hiphopowy ze Skarżyska-Kamiennej czytamy w opisie projektu na YouTubie i FB. Tekst wzbudza kontrowersje ale przecież o to chodzi. Pobudza do myślenia. Wulgaryzmów w porównaniu z innymi kawałkami jak na lekarstwo. I chyba dobrze bo dotrze do większej grupy odbiorców. Projekt obejrzało na YT  ponad 30 tys. widzów. Trzymamy kciuki za kolejne tysiące bo bardzo nas cieszą wszystkie muzyczne inicjatywy propagujące miasto.

Wokale: Peo, Tołt, Kula, Szaman, Ogas, Max, Fox, Szef, Szpaku, SenQ, Herod1987, Esgie, Młody, Golab, Rylu, SueK M16, Klapton, Deote, MłodyMacieja, Kawkin, Roger, Apachio, Madmen
Muzyka: Xeyos, Mikesh

W opisie projektu czytamy, że we wrześniu 2013r. na profilu skarżyskiej sceny hiphopowej przewinął się temat nagrania possecuta, jego inicjatorem był Peo z BezBeki. Pomysł chwycił i przez kolejne tygodnie trwała praca nad projektem.  Nad całością przedsięwzięcia czuwał Ogas, prowadzący profil SkarlandHH. Poza zapleczem projektu użyczył też domowego studia, w którym nagrano większość wokali.
Finalnie 23 osoby wrzuciły swoje zwrotki na bit autorstwa Xeyosa, do którego żywe instrumenty dograł Mikesh z grupy muzycznej SIE. Za wstępne złożenie ścieżek wokalnych odpowiada Szaman, finalny mix i mastering to dzieło kieleckiego studia Weed & Brews.

Więcej o projekcie:
https://www.facebook.com/SkarlandHH

Autorem teledysku jest Karol Majewski:
https://www.facebook.com/majuvideo

foto:YT

The following two tabs change content below.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial