Skarżyski policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 23-latka

Skarżyski policjant w czasie wolnym od służby rozpoznał, a następnie zatrzymał mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd w Skarżysku -Kamiennej, Starachowicach i Radomiu do odbycia kary pozbawienia wolności. Dzięki zaangażowaniu policjanta zatrzymany 23-latek nie uniknie odpowiedzialności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na ulicy Krasińskiego w Skarżysku- Kamiennej. Policjant z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego tutejszej komendy, będąc w czasie wolnym od służby zauważył idącego chodnikiem mężczyznę. Funkcjonariusz rozpoznał w nim osobę poszukiwaną. Był to 23-letni mieszkaniec miasta poszukiwany przez sąd w Skarżysku -Kamiennej, Starachowicach i Radomiu do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Policjant widząc przechodzącego 23-latka natychmiast podszedł do niego i okazał legitymację służbową. Ten na widok funkcjonariusza próbował uciec, jednak szybko został zatrzymany i obezwładniony. Policjant powiadomił dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrol. 23-latek trafił do policyjnej celi, a następnie do aresztu śledczego.

Reakcja funkcjonariusza, który zatrzymał poszukiwanego mężczyznę to dowód, że policjantem jest się cały czas, nawet poza służbą. Dzięki jego zaangażowaniu, 23-latek nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

źródło:  KPP Skarżysko-Kamienna

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial