28.3 C
Nowy Jork

Spotkanie władz samorządów – powiatu i gmin z nowymi komendantami skarżyskiej Policji

Published:

W dniu 19.10.2016r. w sali konferencyjnej  starostwa powiatowego z inicjatywy starosty Jerzego Żmijewskiego odbyło się spotkanie zarządu powiatu oraz włodarzy wszystkich gmin powiatu skarżyskiego z nowo powołanymi szefami Powiatowej Komendy Policji w Skarżysku-Kamiennej – komendantem powiatowym insp. Tomaszem Śliwińskim i jego zastępcą mł. insp. Jarosławem Jasieńczukiem.

Podczas dyskusji starosta Jerzy Żmijewski mocno podkreślał dotychczasową dobrą, na partnerskich zasadach, współpracę samorządu powiatowego z samorządami gmin m.in. przy realizacji inwestycji drogowych w powiecie, a także owocną, współpracę wszystkich samorządów ze skarżyską policją w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w naszym powiecie.

Komendant Tomasz Śliwiński dziękując za zaproszenie i umożliwienie spotkania ze wszystkimi włodarzami samorządów w powiecie skarżyskim, co jak podkreślił ułatwiło poznanie, zaznaczył,  iż w pracy na stanowisku komendanta Policji zamierza wykorzystać swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie po to, aby mieszkańcy powiatu skarżyskiego mogli czuć się bezpieczni.

Obaj komendanci przybliżyli także swoją dotychczasową karierę zawodową, podzielili się swoimi spostrzeżeniami z pierwszych dni pracy na terenie powiatu skarżyskiego oraz podkreślili, iż służą pomocą i są otwarci na współpracę.

dsc_7530 dsc_7527 dsc_7524 dsc_7507

źródło: www.skarzysko.powiat.pl

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img